Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Küllerinden doğuyor.

Küllerinden doğuyor.


Eklenme Tarihi : 16-5-2016
Küllerinden doğuyor.

Küllerinden doğuyor.

İstanbul gibi büyük bir şehrin adını taşıyan ve bu sorunluluğu üstlenen İstanbulspor küllerinden doğmaya başladı. Kulübün eski başkanı Ömer Sarıalioğlu’nun başlattığı yükselişi, yeğeni Ecmel Faik Sarıalioğlu devam ettiriyor. Mütevazi ile tüm kulüp başkanlarına örnek olacak olan Başkan Ecmel Faik Sarialioğlu, İstanbulspor’un hak ettiği yere geleceğini ifade ederek, bu konuda teknik heyet ve oyunculara güvendiğini söyledi.

Bu sezon başından bu yana TFF spor toto ikinci lig beyaz grupta sürdürdüğü mücadele ile tüm dikkatleri üzerine çeken İstanbulspor AŞ, özlemini duyduğu PTT Birinci ligine çıkma mücadelesi veriyor. Büyük bütçesi olmayan, Belediye desteği olmayan ve sadece Sarıalioğlu ailesinin desteği ile ayakta kalmaya çalışan, bir takım olan İstanbulspor AŞ kulüp Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu hak ettikleri yere geleceklerini söyledi.

Her zaman mütevazi olduk ve olmaya da devam edeceğiz

İstanbulspor AŞ kulüp Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu “ Rahmetli kulüp Başkanımız Ömer Sarıalioğlu’ndan bize miras kalan bu kulübü onun gibi mütevazi, onun gibi saygılı, onun adına yakışır bir şekilde yönetmek için buradayız. Bir şirket kulübü olan İstanbulspor AŞ’nin geçmişindeki başarılar ortada. Biz de bu doğrultuda Rahmetli Ömer Sarıoğlu’nun hayalini kurduğu gerçekleştirmeye ömrünün vefa etmediği noktaya getirmek istiyoruz.

Adımızın ağırlığını taşıyoruz                                           

İstanbulspor AŞ isminin kendileri için büyük bir sorumluluk olduğunun altını çizen kulüp Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu bu sorumluğu en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi. Başkan Sarıalioğlu “ Büyük bir metropolün ismini taşımak büyük bir sorumluluk getiriyor.  Bizde bu sorumluğu biliyoruz, geçmişinde büyük başarılı olan ve büyük bir ismi olan İstanbulspor AŞ’nin tarihi de bu sorumluğumuzu biraz daha arttırıyor. Bu ağırlığı taşıyacak güçteyiz ve başarılı olacağız” dedi.

 Teknik heyete ve oyunculara güveniyorum

Sezon başından bu yana PTT 1.ligi için mücadele eden İstanbulspor AŞ’nin  bu mücadelenin sonunda gülen taraf olacağını belirten kulübün Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu kalan iki maçta başta teknik heyete ve oyunculara güvendiğini söyledi  Başkan Sarıalioğlu “ PTT  1. ligi için önümüzde iki karşılaşma var, biri yarı final’de oynayacağımız Bandırma rövanş maçı, bu maçı geçtiğimizde son final karşılaşması. Bu iki karşılaşmayı da geçerek PTT birinci ligine yükseleceğiz” dedi.

Yarı final rövanşı yarın

TFF Spor toto ikinci liginde büyük bir başarı elde ederek PTT birinci ligine çıkabilmek için play-off mücadelesi veren İstanbulspor AŞ mazisini arıyor.  Bu sezon grubunda yakaladığı başarıyı devam ettirmek isteyen boğalar, Salı günü (Yarın) Bahçelievler İl Özel İdare sahasında yarı final rövanş maçında Bandırmaspor karşısında turu geçmek için mücadele edecek. Bu karşılaşmada manevi desteğe ihtiyaçları olduklarını ifade eden sarı siyahlı ekibin Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu, bilet fiyatlarını 1 lira olarak belirlediklerini ve tüm İstanbul’un kendilerine destek vermesini türbindeki yerlerini almalarını istedi.

Bu haber 1822 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku