Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez’e büyük görev

Dönmez’e büyük görev


Eklenme Tarihi : 25-4-2016
Dönmez’e büyük görev

Dönmez’e büyük görev

Süper amatör takımlarından Ömerli köyüspor kulübü Başkanı Vedat Dönmez İASKF ve TFF İstanbul amatör küme tertip komitesindeki görevinin yanı sıra, 10 kulüp başkanı ve yöneticileri tarafından Arnavutköy kulüpler birliği başkanlığına getirildi. Yapılan genel kurulla yeni seçilen birlik başkanı Vedat Dönmez önümüzdeki günlerde düzenleyeceği yemekle kulüplerle bir araya gelecek.

Yıllardır Süeper amatör kümede başarılı bir şekilde mücadele eden ve İASKF’de çeşitli yönetimlerle iki kez görev alan Vedat Dönmez Ömerli köyüspor’un bağlı olduğu Arnavutköy ilçesinin kulüpler birliği başkanı oldu. Birlik çatısı altındaki 10 kulübün başkan ve yöneticileri tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulla Başkanlığa getirilen Vedat Dönmez bu görevi en iyi şekilde yapacağını söyledi. Başkan Vedat Dönmez “ Bağlı bulunduğumuz Arnavutköy ilçesindeki 10 kulübün başkan ve kulüp yöneticilerinin yapılan genel kurul sonrasında istediği doğrultusunda bu göreve getirildim. Bundan dolayı , beni buraya layık gören tüm kulüp Başkanı ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım” dedi.

Yemekte bir araya geleceğiz

Yeni seçilen Arnavutköy amatör spor kulüpleri birliği başkanı Vedat Dönmez önümüzdeki günlerde bir yemek düzenleyeceğini açıkladı. Başkan Dönmez “ Kulüplerimiz temsilcileri ile bir araya geleceğiz, Bu yemekte onlarla birlikte eksiklerimizi belirleyerek, ne yapmamız konusunda fikir birliğine vararak çalışmalara başlamamız gerekiyor” dedi.

 

Bu haber 1460 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku