Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Öznakkaşspor helalleşti

Öznakkaşspor helalleşti


Eklenme Tarihi : 19-2-2016
Öznakkaşspor helalleşti

Öznakkaşspor helalleşti

Süper amatör kümede ligde kalmayı başaran Öznakkaşspor Cuma akşama Çatalca köyüm et ve kebap restorantta bir araya geldi. Kulüp Başkanı Aykut Demirtaş ve yönetim kurulunun yanı sıra oyuncuların katıldı. Yemekten sonra kısa bir konuşma yapan kulübün Başkanı Aykut Demirtaş, sezon başından bu yana yanlarında olan yönetim kuruluna ve Öznakkaşspor’u ligde tutmak için mücadele eden oyunculara teşekkür etti.

Çatalca’nın süper amatör küme ekiplerinden Öznakkaşspor ligde kalmasından hemen sonra oyuncuları ile bir araya gelerek lig bitiminden sonra bir yemekte bir araya geldiler. Çatalca Köyüm Et ve Kebap Restoran’da yenilen sezon sonu yemeğine Öznakkaşspor yönetim kurulu ve ligde bırakan oyuncular katıldı.

Demirtaş “ herkesin ayağına, yüreğine sağlık”

Öznakkaşspor’un kulüp Başkanı Aykut Demirtaş ligin bitimi ile ligde kaldıkları için camia olarakr büyük sevinç duyduklarını belirterek, bu konuda büyük emekleri olan teknik ekibi ve oyuncuları kutladığını söyledi. Başkan Demirtaş “ Ligde 10. Haftadan sonra yaşadığımız sıkıntılar yüzünden moral ve motivasyon olarak gerçekten kötü duruma geldik. Bazen 4 kişi bazen 5 kişi idman yaptık,  ligde kalma mücadelesi içine girdik. Bu mücadelede sezon başından buyana bizimle birlikte olan, daha sonra kadromuza katılarak bizim ligde kalmamız için büyük mücadele veren tüm oyuncularımıza, bizlere yardımcı olan hocalarımız Faruk Ekici, Mutlu Tarkan ve Çatalcaspor’dan genç oyuncuları bizlere veren kulüp Başkanı Hasan Gökçe’ye teşekkür ediyoruz” dedi.

Olumsuzluklar yaşadık

Çatalca Öznakkaşspor kulübü Başkanı Aykut Demirtaş bu sezon başında bazı olumsuzluklar yaşadıklarını ifade etti. Bunun olmasından dolayı zorlandıklarını ve sponsorların sözlerinde durmamasından dolayı maddi sıkıntı içine girdiklerini söyledi. Bu olumsuzluklara rağmen yapılan mücadele ile ilk kez mücadele ettikleri süper amatör kümede kalma başarısı gösterdiklerini sözlerine ekledi.

Ligde Kalmak, onurum ve şerefim olmuştu

Çatalca Öznakkaşspor’un ilkkez mücadele ettiği Süper amatör kümede ligden düşmesi halinde kendilerini kötü hissedeceklerini belirten kulübün Başkanı Aykut Demirtaş “ İlk kez mücadele ettiğimiz süper amatör kümede, ligde düşmemek için yaptığımız mücadelenin karşılığını aldık, bunu onur ve şeref meselesi yapmıştım. Çok şükür bu kötü  durumdan kurtulduk” dedi.

Yönetime teşekkür ediyorum

Sezon başında olduğu gibi , sezon sonunda da yönetim kurulunun yanında olduğunu belirten Öznakkaşspor’un kulüp Başkanı Aykut Demirtaş “ Sezon başında yanımda kimler varsa, şimdi de yönetim kurulu olarak onlar var. En kötü zamanımızda bile bizleri yalnız bırakmayan yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 2270 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku