Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
İzzettinspor’dan büyük transfer

İzzettinspor’dan büyük transfer


Eklenme Tarihi : 22-12-2015
İzzettinspor’dan büyük transfer

İzzettinspor’dan büyük transfer

Süper amatör küme ekiplerinden İzzettinspor bu kez transferi yeni seçilen yönetim kuruluna yaptı. Geçtiğimiz günlerde olağan üstü gerçekleştirilen genel kurulun ardından yönetim kurulu kararı ile yönetim kuruluna dışarıdan atama yaptı. Arnavutköy ve Çatalca bölgesinde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren MES Gayrimenkul ve yatırım İstanbul GYO’un sahiplerinden Mesut Yılmaz’ı Farhi başkan olarak kadrosuna kattı.

Olağan üstü genel kurulla yeni yönetim ayağının tozu ile görevine hızlı başladı. İzzettinspor’un şuanki bulunduğu durumdan bir an evvel uzaklaşması için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını vurgulayan Başkan Ali Açıkgöz güçlü bir yönetimle bu işi başaracaklarını söyledi. Başkan Açıkgöz “ Güçlü bir yönetim kurulu oluşturduk, bu yönetim kurulunun yanı sıra, mevcut yönetimin dışında İzzettinspor’a büypük katkılar yapacağına inandığımız, iş adamlarını da yönetimimize dışarıdan atıyoruz. Arnavutköy ve Çatalca bölgesinde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren MES Gayrimenkul ve yatırım İstanbul GYO’un sahiplerinden Mesut Yılmaz’la yaptığımız görüşmeden sonra kendisi bize olumlu bir cevap verdi ve bizimle çalışmayı kabul ettik. Kendisinin İzzettinspor’a ve spor camiasına büyük destekleri olacağına inanıyorum” dedi.

Yılmaz “ elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım”

İzzettinspor yönetim kurulunun aldığı kararla kulüp yönetimine dışarıdan atama ile gelen Mesut Yılmaz elinden gelinin en iyisini yapacağını söyledi. Mesut Yılmaz “ İzzettinspor’un yeni yönetiminin talebi ile yaptığımız görüşmeden sonra kendileri ile çalışabilirim dedim. Takımın şuanda bulunduğu yerden daha iyi yerlere gelebilmesi için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Şimdilik bu sezonu düşünüyoruz. Önümüzdeki sezonla ilgili şuanda bir tasarrufumuz yok. Öncelikli hedefimiz ligde kalmak” dedi.

 

Bu haber 2014 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku