Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Ormanlı , Topçuol’la federelik yolunda

Ormanlı , Topçuol’la federelik yolunda


Eklenme Tarihi : 20-12-2015
Ormanlı , Topçuol’la federelik yolunda

Ormanlı , Topçuol’la federelik yolunda

Çatalcanın gayri federe kulüplerinden Ormanlıspor federelik yolunda ilerliyor, kulüp Başkanı Kerem Beceren’in girişimleri ile Katsan Gıda’nın sahibi Erkan Topcuol’la yapılan görüşmeler sonuç verdi.  Tesisleri Katsan Gıda’nın yardımları ile elden geçiren Ormanlıspor yeni yılla birlikte federeliğe adım atmak istiyor. Tesislerinin ismini Gökhan Topçuol olarak değiştiren Ormanlıspor için bir hayal olan federeliği kulüp başkanı Kerem Beceren gerçekleştirecek.

Çatalca’nın köklü kulüplerinden olan Ormanlıspor federelik için hazır duruma geliyor, geçtiğimiz aylarda yapılan olağan üstü genel kurulla üyelerden güvenoyu alan kulüp Başkanı Kerem Beceren bir hayali gerçekleştirmek üzere. Kulübü federe yapabilmek için gerekli girişimleri yapmaya başladı.

Katsan Gıda Ormanlıspor’un arkasında

Ormanlıspor kulübü Başkanı Kerem Becerinin girişimleri ile daha önce Gürpınarspor’unda yönetimde yer alan Katsan Gıda’nın sahibi Erkan Topçuol’la yaptığı görüşmeden sonra olumlu bir sonuç aldı. Ormanlıspor’un federe olması için çalışmalar yapılırken, bu arada da tesislerde çalışmalar yapılmaya başladı. Tesislerde büyük değişiklikler yaptıklarını belirten kulübün Başkanı Kerem Beceren “  yapılan olağan genel kuruldan sonra göreve hızlı başladık, futbolcuğum dönemimde benimde hayalim olan federe olma konusunda girişimlerde bulunduk. Bu konuda bize destekçi olan Çatalca kulüpler birliği Başkanımız Hasan Gökçe, Katsan Gıda sahibi Erkan Topçuol’a, Bu işlerde bize yardımcı olan Rıfat Karagöz hocamıza teşekkür ediyorum” dedi.

Tesislerin adı “Gökhan Topçuol “ oldu.

Ormanlıspor’un tesislerinde yapılan değişiklikleri üstlenen ve ciddi bir para harcayan Katsan Gıda’nın sahibi Erkan Topcuol’un vefat eden kardeşinin ismi olan Gökhan Topcuol ismini tesislere verdiklerini belirten kulüp Başkanı Kerem Beceren “ Çatalca bölgesinin en iyi doğal çim sahası bizim sahamız, Sadece tesislerimizde bir çalışma yapılması gerekiyordu. Erkan Topcuol abimiz bizi kırmayarak tesislerimize geldi ve yaptığı incelemelerden sonra bize gerekli desteği verdi ve tesislerimizde gerçekten büyük bir çalışma yaptı. Bizde Ormanlıspor yönetim kurulu olarak tesislerimize Gökhan Topcuol ismini verdik” dedi.

Federe olacağız

Katsan Gıda’nın yönetim kurulu başkanı Erkan Topçuol’un kendilerinin arkasında olduğunu belirten Ormanlıspor kulübü Başkanı Kerem Beceren federe olduktan sonra da çalışmaların hız kesmeyeceğini söyledi. Ormanlıspor’un başarılı olacağına inandığını belirten Başkan Kerem Beceren “ Katsan Gıda’nın yönetim kurulu başkanı Erkan Topçuol abimizle birlikte çalışacağız. Kendisi spor’u gerçekten çok seven bir abimiz, Yaptığı çalışmalardan dolayı Ormanlıspor olarak kendisine minnettarız. Federe olduktan sonra da bize desteği sürecek. İnşallah kendisinin bu desteği karşısında önemli başarılara imza atarak bu desteğinin karşılığını en azından manevi olarak veririz” dedi.

 

Bu haber 3080 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku