Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Açıkgöz güvenoyu aldı

Açıkgöz güvenoyu aldı


Eklenme Tarihi : 18-12-2015
Açıkgöz güvenoyu aldı

Açıkgöz güvenoyu aldı

Süper amatör kümede grubunda alt sıralardan kurtulmak isteyen İzzettinspor olağan üstü genel kurulunu yaptı. Eski yönetim kurulundan birkaç ismin değiştiği yeni yönetime yeni isimler dahil oldu.

Çatalca İzzettin mahallesinde yapılan olağan üstün genel kurul üyelerin çoğunluğunu bir araya gelmesinden sonra başladı. Divan başkanlığı Rıfat Karagöz, kâtip üyeliklerini Turan Eser ve Gökhan Atış yaptığı olağan üstü genel kurulda yeni yönetimde yeni simalar yer aldı. Kulüp Başkanı Ali Açıkgöz’ün hazırladığı yönetim kurulu listesi üyelerin oy birliği ile seçildi.

Açıkgöz “ Yönetimdeki arkadaşlara saygı gösterilsin”

Yapılan olağan üstü genel kurulda divan başkanlığının ve katip üyeliğini seçimden sonra kısa bir konuşma yapan İzettinspor’un kulüp Başkanı Ali Açıkgöz yeni yönetim kurulu ile kaldıkları yerden, devam edeceklerini ve izzettinspor’u daha iyi yerlere getirmek için çalışacaklarını söyleyerek yönetim kuruluna gerekli saygıyı ve sabrı üyelerden göstermelerini istedi. Başkan Ali Açıkgöz “  Yeni bir yönetimle, İzzettinspor’un kaldığı yerden daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum.  Başarılı olmak istiyoruz. Biz yönetim kurulu üyeleri olarak tek hedefimiz İzzettinspor’un başarılı olmasıdır. Bunun için çalışacağız. Üyelerimizin ve spor camiasının sabırlı ve yeni yönetim kuruluna saygılı davranmasını bekliyoruz” dedi.

Yönetim oy birliği ile seçildi

İzzettinspor’un gerçekleştirdiği olağan üstü genel kurulda 47 üye katıldı. Yapılan kapalı zarf oy kullanılmasında 47 üyenin tamamının oyunu alan tek liste olan Ali Açıkgöz ve yönetim kurulu görevi aldı. Yapılan genel kurulun ardından yönetim kurulunda şu isimler yer aldı.

Ali Açıkgöz, Serdar Sönmez, Ferhat Yılmazer, Erşen Ergun, Ercan Demirhan, Feridun Karaçay, Ali Baştürk, Tayfun  Yamannarda, Mehmet Aydın, Engin Kurt ve Servet Kaya 

Bu haber 2205 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku