Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Zor bir maç oldu”

Dönmez “ Zor bir maç oldu”


Eklenme Tarihi : 14-12-2015
Dönmez “ Zor bir maç oldu”

Dönmez “ Zor bir maç oldu”

Süper amatör kümede grubunda zirve yarışını takip etmeye devam eden Ömerli köyüspor’un, Pazar günü Hadımköy sahasında konuk ettikleri Topkapıspor karşılaşmasının kendileri açısından zorlu geçtiğini belirten siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez oyunun temposunu ellerinde bulundurmalarına rağmen zaman zaman zor anlar yaşadıklarını söyledi. Kazandıkları için mutlu olduklarını sözlerine ekleyen Başkan Vedat Dönmez yenilmelerine rağmen centilmence mücadele eden Topkapıspor’u tebrik etti.

Hadımköy sahasında oynanan karşılaşmada rakibi Topkapıspor karşısında sahadan üç puanla ayrılmalarının güzel olduğunu belirten Ömerli köyüspor kulübü Başkanı Vedat Dönmez bu galibiyeti zorlanarak aldıklarını söyledi. Başkan Vedat Dönmez “ Topkapıspor karşısında oynadığımız futbola baktığımızda, oyunun genelinde üstünlük elimizde olmasına rağmen, kalemizde golü görebilirdik. Birçok pozisyona girdik, bunlardan sadece birini atabildik. Sonuçtan memnunum. Alınan üç puan çok önemliydi” dedi.

Topkapıspor’u tebrik ediyorum

Karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada, Topkapıspor’un iyi mücadele ettiğini ve her şeyden önemlisi, mağlup durumda olmalarına rağmen ne maç içinde nede maç sonunda centilmenliği elden bırakmadıkları için kendilerini tebrik eden Vedat Dönmez “ Grubumuzda alt sıralardan kurtulma cabası veren bir ekiple karşı karşıya geldik. Kendileri mağlup durumda olmalarına rağmen, ne maç esnasında nede maç sonrasında centilmenliği asla elden bırakmadılar. Şuanda grupta istedikleri yerde değiller ama inşallah istedikleri yerde bitirirler” dedi

Galata maçına hazırlanacağız

Topkapıspor karşılaşmasının geride kaldığını belirten Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez “ Her zaman önümüzdeki oynayacağımız karşılaşmaya bakmak zorundayız, Topkapıspor karşılaşması maçın son düdüğü ile geride kaldı. Biz artık önümüzdeki hafta sonunda deplasmanda oynayacağımız Galata maçı hazırlıklarına bakacağız. Önemli bir karşılaşmaya çıkacağız. Bu maçın hazırlıklarına başlayarak  iyi bir şekilde hazırlanmak ve  Galata karşılaşmasından iyi bir sonuçla ayrılmak istiyoruz” dedi.

Bu haber 1799 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku