Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Eyüboğlu “ Bursa maçına hazırız ”

Eyüboğlu “ Bursa maçına hazırız ”


Eklenme Tarihi : 14-12-2015
Eyüboğlu “  Bursa maçına hazırız ”

Eyüboğlu “ Bursa maçına hazırız ”

Türkiye Ziraat Kupasında Salı günü süper lig ekiplerinden Bursaspor’u konuk edecek. B.Çekmece Tepecikspor AŞ, grubun ilk karşılaşmasından iyi bir sonuç alacağını belirten kulübün Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu büyük bir başarı göstererek bu kupada gruplara kaldıklarını ve bir başarı daha göstermek istediklerini de ifade ederek, Bursa karşılaşmasından galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

Tarihinde büyük başarılara imza atan ve bunlara bir yenisi Türkiye Ziraat Kupası gruplarına kalarak ekleyen,  B.Çekmece Tepecikspor AŞ Salı günü Esenyurt Necmi Kadıoğlu sahasında Bursaspor konuk edecek. Bu önemli karşılaşmaya hazır olduklarını belirten kulübün Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu “ Tarihimizde ilk kez mücadele edeceğimiz Ziraat Kupası grup maçlarının ilkinde Salı günü Esenyurt Necmi Kadıoğlu sahasında süper lig ekiplerinden Bursaspor’u konuk edeceğiz. Birçok başarıya imza atan bir kulübüz, Ziraat Kupasında gruplara kalabilmek için süper lig ekiplerinden olan Osmanlıspor’u mağlup ettik ve buralara geldik. Şimdi de ligdeki performansına baktığımızda iyi bir grafik çizmeyen ama Süper ligin köklü ekiplerinden Bursaspor’la karşı karşıya geleceğiz. İyi bir karşılaşma olmasını umuyorum. Kendi saha ve seyirci avantajımızı kullanarak grup maçlarımıza iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.

Neden olmasın

Bursaspor karşılaşmasının kendileri için zor geçeceğini bildiklerini söyleyen B.Çekmece Tepecikspor AŞ’nin başkan vekili Mehmet Eyüboğlu bu grup karşılaşmasından galibiyetle ayrılacaklarına inandıklarını belirtti. Mehmet Eyüboğlu “ Grubumuzda, Bursaspor, Eskişehirspor ve Boluspor var. Bu üç takımda gerçekten güçlü ekipler. B.Çekmece Tepecikspor AŞ olarak oynayacağımız Bursaspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılarak ziraat kupası gruplarına iyi başlamak ve devamını getirmek istiyoruz” dedi.

Önceliğimiz lig

Ziraat kupası için bir ayrıcalık olmadığını belirten Mehmet Eyüboğlu, B.Çekmece Tepecikspor AŞ’nin zaten büyük bir başarı göstererek gruplara kaldığını, oynanacak olan karşılaşmalara da ekstra bir hazırlık yapmadıklarını söyledi. Önceliklerinin lig olduğunu vurgulayan Eyüboğlu “ Biz takım olarak zaten Ziraat kupasında gruplara kalarak büyük başarı gösterdik. Bu maçlara ekstra bir hazırlık söz konusu değil. Lig maçlarına nasıl hazırlanıyorsak bu maçlara da aynı şekilde hazırlanıyoruz. Önceliğimiz ligde oynayacağımız karşılaşmalar. Ama hiçbir takım da sahaya mağlup olmaya çıkmaz” dedi.

 

Bu haber 1787 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku