Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ mücadelemizden vaz geçmeyeceğiz”

Dönmez “ mücadelemizden vaz geçmeyeceğiz”


Eklenme Tarihi : 8-12-2015
Dönmez “ mücadelemizden vaz geçmeyeceğiz”

Dönmez “ mücadelemizden vaz geçmeyeceğiz”

Süper amatör küme 8. Grupta mücadele eden Ömerli köyüspor’un son olarak oynadığı İzzettinspor karşılaşmasında alınan beraberlikten yaptığı açıklamada alına bir puanla mücadeleye devam edeceklerini söyleyerek, oyuncularını oynadıkları futboldan dolayı tebrik etti. İzzettinspor taraftarını ve oyuncularını centilmence mücadelelerinden dolayı da teşekkür etti.

Çatalca İzzettin sahasında oynanan karşılaşmada İzzettinspor karşısında mağlup duruma düştükten sonra iyi bir mücadele sergilediklerini ve beraberliği sağladıktan sonra, galibiyeti kaçırdıklarını söyledi.  Siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez  “ Grubumuzda oynadığımız karşılaşmada İzzettinspor karşısında temposu yüksek bir karşılaşma oynadık. Rakibimizde iyi bir mücadele etti. Tempoyu hiç düşürmediler. Maçta centilmence mücadele ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum “ dedi.

Son düdük çalana kadar mücadeleye devam

Ömerli köyüspor kulübünün Başkanı Vedat Dönmez ligde son düdük çalana kadar mücadeleye devam edeceklerini söyleyerek, grupta her takımın birbirini yenebilecek güçte olduğu söyledi. Ömerli köyüspor kulübü Başkanı Vedat Dönmez “ Grubumuzda üst sıralarda da , alt sıralarda da hareketlilik devam ediyor. Ligin son maçında son düdük çalana kadar biz Ömerli köyüspor olarak mücadelemize devam edeceğiz. Oynayacağımız her karşılaşmaya üç puan parolasıyla çıkıp kazanmak ve bir sonraki karşılaşmayı düşünmek istiyoruz” dedi.

 

Bu haber 1972 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku