Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
İzzettinspor kaçtı, ömerli köyüspor yakaladı 1-1

İzzettinspor kaçtı, ömerli köyüspor yakaladı 1-1


Eklenme Tarihi : 6-12-2015
İzzettinspor kaçtı, ömerli köyüspor yakaladı 1-1

İzzettinspor kaçtı, ömerli köyüspor yakaladı 1-1

Süper amatör kümede 8.grupta mücadele eden bölgemizin iki takımı arasındaki karşılaşmadan iki takımda sahadan beraberlikle ayrıldılar. Çatalca İzzettin sahasında oynanan karşılaşmada İzzettinspor’un 70.dakikasında Serkan’la attığı gole 75.dakikada Ömerli köyüspor Ayhan’la cevap verdi.

Çatalca İzzettin stadı’nda oynanan karşılaşmada iki takımda iyi bir mücadele sergilediler. İzzettinspor alt sıralardan uzaklaşmak isterken, Ömerli köyüspor üst sıralar için sahadan üç puan mücadelesi verdi. Karşılaşmanın ilk yarısında iki takımda sergiledikleri futbolla galibiyete yakın olmalarına rağmen istedikleri golleri bu yarıda bulamadılar. Konuk ekip Ömerli köyüspor tam bir deplasmana gelmiş takım görüntüsünü çizerken, ev sahibi İzzettinspor orta sahada bol bol top kaptırarak bir çok pozisyonda tehlike yaşadı. İki takımda ilk yarıda sergiledikleri futbolla istedikleri gol yada gollere ulaşamadı ve ilk yarı maç başladığı gibi golsüz bitti.

Goller ikinci yarıda oldu

Süper amatör kümede grubunda alt sıralardan kurtulmak isteyen İzzettinspor , Ömerli köyüspor karşısında üç puan mücadelesi verdi. Maçın 70.dakikasında geliştirdiği atakta, tecrübeli oyuncusu Serkan Acar’ın attığı golle öne geçen taraf oldu.1-0. Bu golle güçlü rakibi karşısında öne geçmesine rağmen bu sevinci kısa sürdü. Konuk ekip Ömerli köyüspor’un 75.dakikasında geliştirdiği atakta Ayhan topu İzzettinspor filelerine göndererek beraberliği sağlayan isim oldu 1-1.

Karşılıklı atılan gollerle karşılaşema yine beraberlikle devam etti. Maçta iki takımda 5 dakika arayla gol sevincini ve kalesindeki golle üzüntü yaşarken, maçın son düdüğü ile iki takımda sahadan beraberlikle ayrıldı.

İki takımda galibiyeti kaçırdı

İzzettin sahasında oynanan karşılaşmada karşılıklı atılan birer golün yanı sıra, iki takımda bir çok gol pozisyonlarını değerlendiremedi. Maçta özellikle ilk yarıda İzzettinspor’un net gol pozisyonlarında Ömerli köyüspor kalecisi Serhad yaptığı kritik kurtarışlarla gole izin vermedi. İkinci yarıda Ömerli köyüspor forveti de eline geçirdiği gollük pozisyonları değerlendiremeyerek sahadan birer puanla ayrılmak zorunda kaldılar.

Bu haber 2162 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku