Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Gökçe “ Daha dikkatli olacağız”

Gökçe “ Daha dikkatli olacağız”


Eklenme Tarihi : 23-11-2015
 Gökçe “  Daha dikkatli olacağız”

Gökçe “ Daha dikkatli olacağız”

TFF  spor toto üçüncü liginde mücadele eden Çatalcaspor’un son olarak oynadığı ve üç puanla ayrıldığı Tavşanlı Linyit karşılaşmasından sonra bir açıklama yapan sarı kırmızılı ekibin kulüp Başkanı Hasan Gökçe ligin her şeye gebe olduğunu, daha dikkatli olarak puan kaybına uğramadan yollarına devam etmek istediklerini ifade ederek, play-off ‘a çıkarak Çatalca’ya yine bir mutluluk yaşatmak istediklerini söyledi.

Grubunda aldığı puanlarla yavaş yavaş üst sıralara doğru tırmanan Çatalcaspor’un güzel günlere doğru ilerlediğini belirten kulüp Başkanı Hasan Gökçe “  Ligde her an herşeyin olabileceğini görüyoruz, biz Çatalcaspor olarak gerekli tedbirleri alıyoruz ve daha dikkatli oynuyoruz. Ligde kendi sahamızda oynadığımız son iki karşılaşmadan aldığımız galibiyetle bizi yukarılara doğru taşıyor. Çatalca halkına yaşattığımız 3.lig sevincinden sonra şimdi de üst sıraları zorlayarak en azından bir play-off heyecanı yaşatmak istiyoruz” dedi.

Teknik heyet ve oyuncularımızı kutluyorum

Çatalcaspor’un son olarak oynadığı Tavşanlı Linyit karşılaşmasında oyuncuların sergilediği futbol ve aldığı sonuçtan dolayı mutlu olduğunu belirten kulübün Başkanı Hasan Gökçe ilerleyen haftalarda daha iyi olacaklarının sinyallerini verdiklerini söyledi. Başkan Gökçe “ Son olarak oynadığımız karşılaşmada sergilenen futbol ve taktikler gerçekten görmemiz gereken bir görüntüydü. Oyun olarak istediğimizi yapabilmiş olmamız ve bunun da sonucunda galibiyetin gelmesi Çatalcaspor yönetim kurulu olarak bizi mutlu etti. Bu konuda başta teknik heyetimiz olmak üzere , tüm oyuncularımızı kutluyorum” dedi.

Devamı gelecek

Ligin ilk yarısının bitimine kısa bir zaman kala toparlanarak üst sıraları zorlamaya başlayan Çatalcaspor’un ilerleyen haftalarda ve ligin ikinci yarısında çok daha iyi olacağını belirten kulüp Başkanı Hasan Gökçe “  Oynanan futbol gerçekten çok iyi duruma geldi. Teknik kadromuz gerekli çalışmaları yapıyor. Transfer konusunda hocamızın raporu bizim için önemli. Yönetim kurulu olarak biz elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İnşallah bu iyi sonuçları devamı gelecektir. Bizim için Çatalca ve Çatalcaspor çok önemli” dedi. 

Bu haber 1878 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku