Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
SAL 13. Hafta Programı

SAL 13. Hafta Programı


Eklenme Tarihi : 19-11-2015
SAL 13. Hafta Programı

SAL 13. Hafta Programı

Süper Amatör Lig’de 13. hafta karşılaşmaları  2, 4, 6 ve 8. Gruplarda 21 Kasım Cumartesi 1, 3, 5 ve 7. gruplarda ise 22 Kasım Pazar günü oynanacak maçlarla tamamlanacak. Maç programlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

21 Kasım 2015 Cumartesi programı

2. Grup
12:30 Altınovaspor 1-2 Çamlıcaspor (Bakırköy 1 Nolu)
12:30 Öz Trabzonlularspor 3-1 Çatalca Öznakkaşspor (Merkezefendi)
14:30 Çayırbaşıspor 1-0 Esenlerspor (Çayırbaşı)
14:30 Çeliktepespor 3-1 Nişantaşıspor (Seyrantepe)
14:00 Şile Yıldızspor 5-2 Ortaçeşmespor (Şile)
14:30 İst. Kastamonuspor 1-1 Bakırköyspor (Fatih Mimarsinan)
00.00 Başıbüyükspor BAY (İhraç)

4. Grup
14.00 Gürpınarspor 0-2 Alibeyköyspor (Gürpınar Bld.)
14.30 Kartal Belediyespor 1-2 Albayrakspor (Kartal Bulvar)
14.30 Irmakspor 1-3 Beyoğlu Yeniçarşıspor (Merkezefendi)
14.30 İstanbulspor Kulübü 2-0 Poligon Fethiyespor (K. Yeşilova)
14.30 İstanbul Bayburtspor 1-5 Taksimspor (Mehdi Sancak)
14.30 İstanbul Sinopspor 0-0 Osmaniye İstiklalspor (K. Metin Oktay)
00.00 Kavacıkspor BAY

6. Grup
14.30 Kaynarcaspor 7-1 Şafak 76 (Kaynarca)
14.30 Kocamustafapaşaspor 1-4 Şafakspor (Namık Sevik)
14.30 Kocasinanspor 3-0 Batı Trakyaspor (Kocasinan)
14.30 Küçükköyspor 1-2 Beykozspor 1908 (Küçükköy)
14.30 Modafen 4-0 Çıksalınspor (Alemdağ)
00.00 İ. Gümüşhanespor 0-3 Küçükçekmecespor (Hükmen)
00.00 Selimiyespor BAY

8. Grup
14.30 Beylikdüzüspor 1-1 Ömerli Köyüspor (Beylikdüzü)
14.30 Kağıthanespor 0-1 Feriköyspor (Hasbahçe)
14.30 İzzettinspor 2-0 Topkapıspor (İzzettin)
14.30 Selvispor 0-6 Galataspor (Z. Hasan Doğan)
14.30 Yeşilköyspor 1-3 Yenibosnaspor (Bakırköy 1 Nolu)
14.30 Zara Ekinlispor 2-0 Yeniköyspor (Zara Ekinli)



22 Kasım 2015 Pazar programı

1. Grup
14:30 Çubukluspor - Erokspor (Ortaçeşme)
14:30 Dolayobaspor - Sultanbeylispor (Dolayoba)
14:30 Güngörenspor - Ramispor (Bakırköy 1 Nolu)
14:30 Merkezefendispor - Gazi Mahallesispor (Merkezefendi)
14:30 Pazariçi Köprülüspor - Çeliktepe Ümitspor (Rami)
16:00 Ortaköyspor - Davutpaşaspor (Çilekli)
00.00 Sarıyer Yenimahalle BAY (İhraç)

3. Grup
14.30 Altıntepsi MAKEL - Bostancıspor (Bayrampaşa Bld)
14.30 Bağcılarspor - K. Yeşlilova Esnafspor (Mahmutbey)
14.30 Balarbaşıspor - Kurtköyspor (Yenisahra Suni Çim)
14.30 Esenyurt İncirtepe - Ayazağaspor (Esenyurt Bld.)
14.30 Öz Alibeyköyspor - Ataşehir Çamolukspor (Karadolap)
14.30 Vardarspor - Nurtepespor (Namık Sevik)
00.00 Yücespor BAY

5. Grup
14.30 B. Gümüşhanespor - Kadırgaspor (Kocasinan)
14.30 Damlaspor - Gülsuyuspor (Z. Hasan Doğan)
14.30 Kuştepespor - Acıbademspor (Nurtepe)
14.30 Yeşilpınarspor - Hasköyspor (Yıldıztabya)
15.00 Karabekirspor - Pendikgücü (Çakmak)
16.00 Soğuksuspor - Avcılar Belediyespor (Paşabahçe)
00.00 Silivri Alibeyspor BAY

7. Grup
12.00 Kestanelikspor - İstinyespor (İzzettin)
14.30 Alibeyköy Parsellerspor - Zeytinburnuspor (Alibeyköy)
14.30 Dudulluspor - Esentepe Adıyamanspor (Dudullu)
14.30 Kartal Bulvarspor - Selimpaşaspor (Kartal Bulvar)
14.30 Mecidiyeköyspor - Çekmeköyspor (Seyrantepe)
14.30 Okspor - Güneşlispor (Beyoğlu)
00.00 Günyamaçspor BAY (İhraç)


AmatorLig.Net

Bu haber 1524 kez okunmuştur



Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku