Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
İstanbul 1. Amatör Lig 5. Hafta Programı

İstanbul 1. Amatör Lig 5. Hafta Programı


Eklenme Tarihi : 19-11-2015
İstanbul 1. Amatör Lig 5. Hafta Programı

İstanbul 1. Amatör Lig 5. Hafta Programı

İstanbul 1. Amatör Lig 5. Hafta maçlarının programına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.


21 Kasım 2015 Cumartesi maç programı


2. Grup

14.30 Silivri Kadıköy 1-Gökçeali (Silivri Ortaköy)
14.30 Muratbey 1- Büyükçekmece Mimarsinan (Çatalca)
14.30 Başakşehir 0-Arnavutköy Yeniköy (Cebeci)
14.30 Kamiloba 0-Silivri Ortaköy (Celaliye Kemal Karasu)


4. Grup

12.30 Ceylanspor 1-Bezirganbahçe (Küçükköy)
14.30 Yıldırım Bosna 6-CFS Bağcılar (Bayrampaşa Bld.)
14.30 Yenişehir 3-Küçük Ayasofya (Beyoğlu)
14.30 Göktürk 4-Tepebağ Kültür (Göktürk)
18.00 Boğaziçi-Aslantepe (Çilekli)


6. Grup

10.45 Kartaltepe 3-Bağcılar Gençlergücü (Bayrampaşa Bld.)
12.30 Azimspor 1-Terazidere (Kanarya)
14.30 Sefaköy Kartal 2-Yedikule (Sefaköy Kartal)
14.30 Talatpaşa 0-Topçular (Sadabad)
14.30 Örnektepe 5-İTÜ (Mehmet Akif Ersoy)


8.Grup

09.00 Cevatpaşa 4-Cerrahpaşa (Bayrampaşa Bld.)
12.30 İstanbul Malatyaspor 1-Esenler Tokat (Sefaköy Kartal)
12.30 Şirinevler 0-1907 Ataköy Çobançeşme (Kocasinan)
12.30 Tophane Tayfun 1-İstanbul Giresun (Beyoğlu)
14.00 Ulutepe 6-Bağcılar İdmanyurdu Cemspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)


10. Grup

10.45 Bahçelievler Olimpik 4-Şişli Yayla (Kocasinan)
10.45 Altınyıldız 1-Karadolap (Mimarsinan)
14.00 Denizköşkler 2-Yahya Kemal (Avcılar Firuzköy)
14.30 Kanarya 1-Fatih Hilal (Kanarya)


12. Grup

10.00 Araphan 1-Gürzafer (Alibeyköy)
12.30 Kumkapı Sarıçubuk 2-Cevizli (Mimarsinan)
14.30 Yıldıztabya 0-Mahmutbey (Yıldıztabya)
16.00 Muradiye 1-Zeytinburnu Yıldız (Çilekli)


14. Grup

10.00 Sarıgazi 1-Sultantepe (Sarıgazi)
12.30 Kartal Elçi 2-Kavakpınar (Bulvar)
14.30 Anadolu Hisarı 3-Kartalgücü (Ortaçeşme)
14.30 Taçspor 1-Aydınlıspor (Yenisahra)
14.30 Küçükyalı Yelken 3-Yamanspor (İdealtepe)


16. Grup

12.30 Elmalıspor 0-İstanbul Esnaf (Paşabahçe)
13.30 Öz Karacaahmet 1-Şile (Selimiye)
14.30 Kanlıca 0-Uzunderespor (Paşabahçe)
14.30 Heybeliada 1-Koşuyolu (Kartal Yunus)
14.30 Acıbadem Üsküdar 1-Sapanbağları (Selimiye)


18. Grup

11.30 Selami Ali Yeşilsaha-İdealtepe (Selimiye)
12.30 Gümüşsuyu-Mesudiyespor (Ortaçeşme)
14.30 Pendik Kavakpınar-Üsküdar Anadolu (Kurtköy)
14.30 Maltepe Yıldız-Yel değirmeni (Başıbüyük)
14.00 Adalar-Selami Ali Yeşilsaha (Kartal Yunus)


22 Kasım 2015 Pazar maç programı


1. Grup

12.30 Esenyurt-Merkez Kayaşehir (Esenyurt Bld.)
14.30 Büyük Kılıçlı-Hadımköy (Silivri)
14.30 Tepecik Anadolu-Çiftlikköy (Tepecik Şenol Güneş)
14.30 Bolluca-Celaliye (Taşoluk)


3. Grup

10.45 Silivri Mimarsinan-Avcılar Cihangir (Silivri)
10.45 Yeşil Esenyurt-Mustafakemalpaşa (Esenyurt Bld.)
14.30 İhsaniye-Gümüşkaya (İhsaniye)
14.30 Güzelce-Çanakça (Mimarsinan  Baba Hakkı)


5. Grup

12.30 İstanbul Bafra-Haliç (Bayrampaşa Bld.)
12.30 Hürriyet Gücü-Reşitpaşa (Nurtepe)
14.30 Söğütlüçeşme-Sanayi Mahallesi (Küçükçekmece Metin Oktay)
14.30 Sultanmurat-Mimarsinan (Sefaköy Kartal)
14.30 GOP Barbaros-Şehzadebaşı (Küçükköy)


7. Grup

10.00 Küçükçekmece İdmanyurdu-Nişanca Kale (Halkalı Etap)
10.45 Aksaray-Bayrampaşa Teknik (Namık Sevik)
12.30 Çayırgücü-Fişekspor (Yıldıztabya)
14.30 Bahçeköy-Tozkoparan (Çayırbaşı)
14.30 Mahmutşevketpaşa-Sekbanlarspor (Sadabad)


9. Grup

09.00 Çapa-İstanbul Konya (Namık Sevik)
10.45 Giresun Emeksan-Merter (Yıldıztabya)
12.30 Kazım Karabekir Mevlana-Tarabya (Kazım Karabekir)
14.30 Seyrantepe Yeşilce-Sütlüce (Mehdi Sancak)
14.30 İstanbul Demir-Yeni Levent Konaklar (Kanarya)


11. Grup

09.00 Yavuzsultanselim-Okmeydanı Fetih (Mimarsinan)
10.45 Bayrampaşa Demir-Sefaköy (Bayrampaşa Bld.)
10.45 İstanbul Siirtspor-Yeni Öz Kartal (Mimarsinan)
18.00 Kuruçeşme-1863 Boğaziçi (Çilekli)


13. Grup

09.00 Çankırı Maruf-İkitelli (Bayrampaşa Bld.)
12.30 İstanbul Bulancak-Havataş (Mahmutbey)
12.30 Telsiz-Güneştepe (Merkezefendi)
14.30 Akatlar-Balat Yeşilova (Feriköy)


15. Grup
10.00 Taşdelen-Tuzla Şifa (Alemdağ)
10.45 Tokatköy-Orhanlıspor (Ortaçeşme)
14.30 Valide Tayfun-Üsküdar 1919 (Selimiye)
14.30 Pendik Doğan-Kartal Yuvası (Kurtköy)
14.30 1923-Örnekköy (Başıbüyük)


17. Grup

12.30 Doğangüneş-Çavuşoğlu (Selimiye)
12.30 Çavuşbaşı-1877 Alemdağ (Riva)
14.00 Örmeli-İçerenköy İ.Y. (Ömerli)
14.30 Balkan Yeşilbağlar-Çakmak (Kaynarca)
14.30 Anadolu Kavağı-Fikirtepe Dumlupınar (Riva)


AmatörLig.Net

Bu haber 1868 kez okunmuştur



Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku