Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
İhsaniyespor ikinci yarıda 2-0

İhsaniyespor ikinci yarıda 2-0


Eklenme Tarihi : 8-11-2015
İhsaniyespor ikinci yarıda 2-0

İhsaniyespor ikinci yarıda 2-0

Birinci amatör küme üçüncü grupta zirveyi hedefleyen iki takım arasında Çatalca İhsaniye sahasında oynanan karşılaşmadan gülen taraf ev sahibi İhsaniyespor oldu. Maçın ikinci yarısında Mustafa ve Ekundayo’nun golleri ile sahadan üç puanla ayrılan İhsaniyespor haftayı galibiyetle kapadı.

Çatalca İhsaniye sahasında oynanan karşılaşmasında  3. Grupta bir galibiyeti olan iki takım arasında oynanan karşılaşmada goller ikinci yarıda geldi.  Ev sahibi İhsaniyespor üst üste geliştirdiği ataklarla gol yollarında etkili olmaya çalışsa da ilk yarıda bunda başarılı olamadı. Av.Cihangir tam bir deplasmana gelen takımı edası ile oynadığı karşılaşmada kontra ataklarla gol yollarında etkili olmaya çalışsa da  ataklarının çok zayıf olmasından dolayı bunda başarılı olmadı.

Goller ikinci yarıda geldi

Karşılaşmanın ilk yarısında iki takımda istedikleri golleri bulamadılar. Karşılaşmanın ikinci yarısında yine atak ve baskılı bir futbol oynayan  ev sahibi İhsaniyespor üst üste geliştirdiği ataklarının karşılığını 74.dakikada Mustafa’nın attığı golle ilk golüne ulaştı 1-0. Bu golle iyece rahatlayan İhsaniyespor karşısında kaybedecek bir şeyi kalmayan Av.Cihangirspor bu kez beraberlik golü için mücadele etmeye başladı. Karşılaşmada bu dakikadan sonra Oktay ve Aydın gördükleri kırmızı kartlarla oyun dışında kalınca konuk ekip Av.Cihangir karşılaşmayı 9 kişi tamamlamak zorunda kaldı. Maçta iki oyuncusundan yoksun kalan konuk Ekip Av.Cihangirspor karşısında son sözü 91.dakikada Ekundayo söyledi ve karşılaşmanın skorunu belirleyen oyuncu oldu 2-0. 

Bu haber 1920 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku