Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Büyük “ Kazasız, belasız ve sakatsız bir lig olsun”

Büyük “ Kazasız, belasız ve sakatsız bir lig olsun”


Eklenme Tarihi : 22-10-2015
Büyük “ Kazasız, belasız ve sakatsız bir lig olsun”

Büyük “ Kazasız, belasız ve sakatsız bir lig olsun”

Birinci amatör küme ikinci grupta mücadele edecek olan Muratbeyspor’un kulüp Başkanı Musa Büyük cumartesi günü oynanacak ilk karşılaşma öncesi tüm takımlara başarılar diledi. Sezonun tüm takımlara hayırlı olmasını ve sakatsız bir sezon geçirmelerini söyledi. Başkan Musa Büyük lige iyi başlamak istediklerini de sözlerine ekledi.

Çatalca sahasında cumartesi günü oynayacakları Dağyenicespor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamladıklarını belirten kulübün Başkanı Musa Büyük lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini fakat daha önemlisinin ligin sakatsız, belasız geçmesinin olduğunu söyledi. Başkan Musa Büyük “ Ligin ilk maçına cumartesi günü çıkıyoruz, oynanacak olan karşılaşmalarda skor’lar önemli ama ligin sakatsız, belasız geçmesi daha önemli. Bundan dolayı tüm takımlara ligin hayırlısı olmasını diliyorum. Sezonda tüm takımlara başarılar diliyorum. Allah kazasız ,belasız ve sakatsız bir lig nasip etsin” dedi.

Lige iyi başlamayı herkes ister

Dağyenicespor ile cumartesi günü Çatalca sahasında karşı karşıya gelecek olan Muratbeyspor’un bu karşılaşmaya hazır olduğunu belirten Muratbeyspor kulübü Başkanı Musa Büyük “ Lige herkes iyi başlamak ister, İyi bir ekiple karşı karşıya geleceğiz. Bizde kazanmak istiyoruz. Centilmenliğin ön planda olmasını istediğimiz bir karşılaşma öyle de olacaktır. Sonra da hak edenin kazanmasını diliyorum” dedi.

Bu haber 1952 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku