Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ iyi oynadılar hakettiler”

Dönmez “ iyi oynadılar hakettiler”


Eklenme Tarihi : 21-10-2015
Dönmez “ iyi oynadılar hakettiler”

Dönmez “ iyi oynadılar hakettiler”

Süper amatör kümede geçtiğimiz hafta sonunda Yeniköyspor deplasmanından puansız dönem Ömerli köyüspor kulübünün bu karşılaşmada iyi bir futbol oynamadığını belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez bundan dolayı sahadan mağlup ayrılmak zorunda kaldıklarını söyledi. Karşılaşmada kendilerini en iyi şekilde ağırlayan Yeniköyspor camiasına da teşekkür etti.

Grubunda üst sıralara yükselmek isteyen ve bunun mücadelesini veren Ömerli köyüspor kulübünün Yeniköyspodr karşılaşmasında iyi bir futbol sergileyemediğini belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez “ Oynadığımız karşılaşmada istediğimiz futbolu sergileyemedik, ilk yarıda elimize geçirdiğimiz net gol pozisyonlarını değerlendiremedik, rakibimiz daha etkili olarak bu fırsatları değerlendirdi. İstediğimiz oyunu sergileyemedik ve sahadan mağlup ayrılmak zorunda kaldık. Raikibimiz Yeniköyspor saha içinde yakaladıkları pozisyonları değerlendirerek sahadan üç puanla ayrılmasını bildiler. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Centilmence bir maç oldu

Yeniköyspor camiasının kendilerini çok iyi ağırladığını belirten Ömerli köyüspor kulübünün Başkanı Vedat Dönmez Yeniköyspor kulübü Başkanı, camiasına ve futbolculara teşekkür etti. Başkan Vedat Dönmez “ Yeniköyspor karşısında oynadığımız karşılaşmanın başından sonuna kadar, gerek türbinde gerekse saha içinde hiçbir olay yaşanmadı. Kulüp Başkanı ile birlikte maçı seyrettik, saha içinde de hiçbir sorun yaşamadık. Bundan dolayı Yeniköyspor kulüp Başkanı, Camiasına ve futbolcularına teşekkür ediyorum” dedi.

Önümüze bakıyoruz

Yeniköysüpor karşılaşmasını geride bıraktıklarını belirten siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez önlerindeki karşılaşmalara baktıklarını söyledi.Ömerli köyüspor kulübü Başkanı Vedat Dönmez “ Yeniköyspor karşılaşmasını geride bıraktık, önümüzde oynayacağımız karşılaşmalara bakacağız, Önümüzde hafta sonunda kendi sahamızda oynayacağımız Feriköyspor karşılaşması var. Bu zorlu karşılaşmanın hazırlıklarına devam ediyoruz” dedi.

Bu haber 1806 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku