Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Sarı “ Bizim için 6 puanlık bir maç”

Sarı “ Bizim için 6 puanlık bir maç”


Eklenme Tarihi : 20-10-2015
Sarı  “ Bizim için 6 puanlık bir maç”

Sarı “ Bizim için 6 puanlık bir maç”

Süper amatör kümede bir türlü istikrarı yakalayamayan kestanelikspor’un Çarşamba günü Çatalca sahasında oynayacağı erteleme karşılaşmasında Kartal burvar’ı ağırlayacak. Bu karşılaşmanın kendileri açısından 6 puanlık bir maç olduğunu belirten Kestanelikspor’un antrenörü Mümin ersin Sarı bu karşılaşmadan kesinlikle üç puanla ayrılmak zorunda olduklarını söyledi.

Çatalca sahasında Çarşamba günü oynanacak olan Kartal Bulvar karşılaşmasına hazır olduklarını belirten Kestanelikspor’un antrenörü Mümin Ersin Sarı bu karşılaşmanın kendileri içasından büyük önem taşıkdığını belirterek, bu karşılaşmadan kesinlikle üç puanla ayrılmak zorunda olduklarını söyledi.  Antrenör Mümin Ersin Sarı “ Oynayacağımız Kartal Bulvar karşılaşması bizim için büyük önem taşıyor, 6 puanlık bir karşılaşma olarak görüyoruz bu maçı. Kendi sahamızda oynayacağımız bu önemli müsabakadan mutlaka üç puanla ayrılmak istiyoruz” dedi.

İstikrarı yakalamak istiyoruz

Kestanelikspor’un bir türlü istikrarı yakalayamadığını belirten kulübün antrenörü Mümin Ersin Sarı bunu ligin acemisi olduklarına bağladı. Ligin ikinci yarısındaki karşılaşmalarda daha iyi olacaklarını söyledi. Mümin Ersin Sarı “ Ligin acemisi olarak bu sezon büyük sıkıntılar yaşayacağımızı biliyorduk, bazı karşılaşmalarda iyi bir futbol oynayarak rakibimiz karşısında sahadan üç puanla ayrıldık kimi zaman puan kaybettik, bir türlü istikrarı yakalayamadık. Bu sezon ligde kalmak için mücadele edeceğiz. Oyuncularımın ligin ikinci yarısında daha iyi olacaklarına inanıyorum” dedi.

 

Bu haber 2131 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku