Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Beyoğlu Önder’le çoştu 5-2

Beyoğlu Önder’le çoştu 5-2


Eklenme Tarihi : 20-10-2015
Beyoğlu Önder’le çoştu   5-2

Beyoğlu Önder’le çoştu 5-2

Süper amatör küme ekiplerinden Beyoğlu Yeniçarşı geçtiğimiz Pazar günü sarıyer Çayırbaşı sahasında oynadığı karşılaşmada rakibi Poligon Fetihe karşısında rdahat bir oyun sergileyerek sahadan üç puanla ayrılmayı başardı. Karşılaşmada Önder Mula attığı üç güzel golle hat trick yaptı.

Sarıyer Çayırbaşı sahasında oynanan karşılaşmada rakibi poligon Fethiye karşısında kalesinde iki gol görmesine rağmen , rahat  ve etkili bir futbol sergileyen Beyoğlu Yeniçarşı tecrübeli oyuncuları ile sonuca gitmeyi başardı. Rakibi karşısında özellikle ilk yarıda daha üstün olan Beyoğlu Yeniçarşı , ikinci yarıda oyunun temposunu rakibinin kaptırmasına rağmen oyunda tecrübesi ile sonuca gitti. Bu karşılaşmada üç gole imzasını atan Önder Mula takımını taşıyan isim oldu.

Poligon Fethiye’nin gücü yetmedi

Grubunda alt sıralara düşmek istemeyen Poligon Fethiye  güçlü rakibi Beyoğlu Yeniçarşı karşısında özellikle maçın ikinci yarısında sergilediği futbol ve attığı gollerle rakibi karşısında etkili oldu.  Rakibi nazaran daha tecrübesiz olan ev sahibinin ikinci yarıdaki mücadelesi yeterli olmadı.

Bu haber 2226 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku