Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Demirtaş “ Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz”

Demirtaş “ Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz”


Eklenme Tarihi : 9-10-2015
Demirtaş “ Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz”

Demirtaş “ Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz”

Süper amatör kümede grubunda son haftada aldığı galibiyetle moral bulan Öznakkaşspor’un Ayazağa Yusuf Namoğlu sahasında Nişantaşı ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamladıklarını belirten kulübün Başkanı Aykut Demirtaş zirve yarışına katılmak için bu maçtan mutlaka galibiyetle ayrılmak zorunda olduklarını söyledi.  Nişantaşının güçlü bir ekip olduğunu beldiklerini söyleyen Başkan Demirtaş, Öznakkaşspor’unda kalitesinin ortada olduğunu sözlerine ekledi.

Grubunda üst sıralardaki zirve yarışına ortak olmak istediklerini belirten Çatalca Öznakkaşspor’un kulüp Başkanı Aykut Demirtaş oynanacak olan Nişantaşı karşılaşmasının büyük önem taşıdığını söyledi.  Başkan Demirtaş “ Oynayacağımız bu karşılaşma bizim için büyük önem taşıyor, eğer zirve yarışında var olmak istiyorsak bu karşılaşmadan mutlaka galibiyetle ayrılmak zorundayız. Bu karşılaşmanın da ne kadar zorlu olduğunun farkındayız. Güçlü ve iyi bir ekiple karşı karşıya geleceğiz, burada kendimizi de küçümsemek istemiyoruz. Çatalca Öznakkaşspor’un da kalitesi ortada. İnşallah temposu yüksek, seyri güzel her şeyden önemlisi de centilmenliğin ön planda olan bir karşılaşma olmasını diliyorum” dedi.

Kalitemizi göstermek istiyoruz

Çatalca Öznakkaşspor’un kaliteli bir ekip olduğunu belirten kulüp Başkanı Aykut Demirtaş alınan galibiyetle kendilerini toparladıklarını ifade etti. Ligin ilk haftalarında alınan kötü sonuçları bir kenara bıraktıklarını sözlerine ekleyen Başkan Aykut Demirtaş “ Lige hükmen galibiyetle başladıktan sonra, ardından bay kaldık ve sonra oynadığımız iki karşılaşmadan da mağlubiyetle ayrıldık, geçtiğimiz hafta sonunda oynanan karşılaşmamız çıkan olaylardan sonra yarım kaldı. Hafta içinde ise oynadığımız karşılaşmadan üç puanla ayrıldık, Bu galibiyet bizim için büyük moral oldu. İnşallah bu galibiyetlerin devamını getiririz, Çatalca Öznakkaşspor takımı gerçekten kaliteli bir ekip ve bunu da göstermek istiyoruz, zorlu ve güçlü bir ekip olan Nişantaşı karşılaşmasında bunu göstermek istiyoruz” dedi.

Bu haber 2133 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku