Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
İbrahim Koç’tan İhsaniye ve İzzettin’e müjde

İbrahim Koç’tan İhsaniye ve İzzettin’e müjde


Eklenme Tarihi : 7-10-2015
İbrahim Koç’tan İhsaniye ve İzzettin’e müjde

İbrahim Koç’tan İhsaniye ve İzzettin’e müjde

Gençlik hizmetleri İstanbul İl müdürü İbrahim Koç Çatalca’ya bir ziyarette bulundu, Yapılan ziyarette Çatalca Ziya Altınoğlu sahasını, Çatalca İzzettin mahallesindeki futbol sahasını ve Çatalca İhsaniye Mahallesindeki sahaları dolaştı. İl müdürü İbrahim Koç İhsaniye ve izzettin sahaları için prototif türbinlerin montaj aşamasında olduğunu yakın bir zamanda türbinlerin getirilerek sahalara yerleştirileceğinin müjdesini verdi.

Çatalca Gençlik hizmetleri ilçe spor müdürü Seyithan Dağıstanlı, Çatalca kulüpler birliği Başkanı Hasan Gökçe,  İzzettinspor kulübü Başkanı Ali Açıkgöz ve yönetim kurulu üyeleri, İhsaniyespor kulübü Başkanı Serdar Babaoğlu ve yöneticilerinin karşıladığı Gençlik hizmetleri İstanbul İl müdürü  ilk olarak Çatalca Ziya altınoğlu sahasını ziyarette bulundu. Sahayı dolaşarak eksiklerin giderilmesi için talimatlar verdi.

İzzettin ve İhsaniye sahalarına türbinler hazırlanıyor

Bu ziyaretin asıl nedeninin, İzzettin ve İhsaniye sahaları için hazırlanan portatif türbinlerin yapıldığı müjdesini vermek ve türbinlerin konulacak yerlerle ilgili ön tespit yapmak olduğunu dile getiren Gençlik hizmetleri İstanbul İl Spor müdürü İbrahim Koç tesislerin bakımının yapılacağı sözünü  de verdiği öğrenildi.  İzzettin ve İhsaniye sahalarının iki parça halinde 350 kişilik toplamda 700 kişinin kullanabileceği şekilde portatif türbinlerin hazırlandığını ve montajının yapıldığını belirten İstanbul Spor il Müdürü İbrahim Koç yakın bir zamanda bu türbinlerin sahaya getirilerek yerleştirileceğinin müjdesini verdi.

Bu haber 2622 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku