Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Eyüboğlu “ Tek eksiğimiz gol oldu”

Eyüboğlu “ Tek eksiiğimiz gol oldu”


Eklenme Tarihi : 6-10-2015
Eyüboğlu “ Tek eksiğimiz gol oldu”

Eyüboğlu “ Tek eksiiğimiz gol oldu”

TFF spor toto ikinci liginde mücadele eden B.Çekmece Tepecikspor AŞ’nin geçtiğimiz Pazar  günü Esenyurt Necmi Kadıoğlu sahasında oynadığı Manisa karşılaşmasında takımın çok iyi mücadele ettiğini fakat tek eksiklerinin gol olduğunu belirten kulübün Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu kendi sahalarında puan kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade etti. Grupta puanların birbirine yakın olduğunu sözlerine ekleyen Eyüboğlu bir galibiyet serisi yakalamak istediklerini söyledi.

Grubunun lideri Manisaspor’u konuk eden Tepecikspor AŞ’nin oynadığı bu önemli karşılaşmada iyi bir futbol sergilediğini belirten kulüebün Başkanı Vekili Mehmet Eyüboğlu performanstan ve mücadeleden memnun olduğuinu belirtti. Karşılaşmada tek eksiklerinin galibiyet golü olduğun söyledi. Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu “ Grubumuzun lideri Manisaspor karşısında oynadığımız bu önemli karşılaşmada yaptığımız mücadele ve sergilediğimiz futbol gerçekten çok iyidi. Rakibimizi kendi yer alanına hapsetmemize rağmen istediğimiz galibiyet golüne ulaşamadık. Bu kadar mücadelenin karşılığında sahadan üç puan yerine bir puanla ayrılmak zorunda kaldık” dedi.

Bir mağlubiyet, bir galibiyet çok şeyi değiştirir

Gruptaki takımların puanlarının birbirlerine yakın olmasından dolayı bir galibiyetin çok şeyi değiştireceği gibi, ibir mağlubiyetinde çok şeyi değiştireceğini belirten yeşil beyazlı ekibin Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu “ Grubumuza baktığımızda bir galibiyetin üst sıralara doğru takımını çıkartacağı gerçeği varken, bir mağlubiyetinde alt sıralara doğru takımı indireceği gerçeğini gözden kaçırmamız gerekiyor. Bunun için önümüzdeki haftalarda bizi zorlu müsabakalar bekliyor. Biz kaybetmeden bir galibiyet serisi yakalarsak, yavaş yavaş yukardılara doğru tırmanırız ve istediğimiz yerlere geliriz” dedi.

Bu haber 2076 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku