Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Eyüboğlu “ Manisa maçının hazırlıklarına başladık”

Eyüboğlu “ Manisa maçının hazırlıklarına başladık”


Eklenme Tarihi : 29-9-2015
Eyüboğlu “  Manisa maçının hazırlıklarına başladık”

Eyüboğlu “ Manisa maçının hazırlıklarına başladık”

TFF ikinci liginde mücadelme eden B.Çekmece Tepecikspor AŞ’nun başkan vekili bu Pazar günü Esenyurt Necmi Kadıoğlu sahasında oynanacak olan Manisa maçının hazırlıklarına başladıklarını belirterek, kendi sahalarında ve seyircileri önünde sahadan üç puanla ayrılmak istediklerini söyledi.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu sahasında bir başarıya daha imza atmaya hazırlanan B.Çekmece Tepecikspor AŞ’nin grubunun lideri Manisa maçının hazırlıklarını tüm hızı ile sürdürdüğünü belirten kulübün Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu “ bu önemli karşılaşma için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz hafta sonunda grubumuzun etkili ekiplerinden Ankaragücü karşısında sahadan bir puanla ayrılarak, grup liderini değiştirdik, şimdi de yeni grup lideri Manisaspor’u kendi sahamızda ve seyircimiz önünde konuk edeceğiz. Bu karşılaşmada bizim için büyük önem taşıyor. Her karşılaşmaya nasıl hazırlanıyorsak, bu maça da aynı şekilde hazırlanıyoruz. Manisa karşılaşmasından üç puanla ayrılmak istiyoruz” dedi.

Zoru başarmak bizim işimiz

B.Çekmece Tepecikspor AŞ’nin kendini kanıtlamış bir kulüp olduğunu yıllardır profesyonel liglerde mücadele ederek, ismini kabul ettirmiş bir kulüp olduğunu belirten Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu zoru sevdiklerini söyledi. Manisa maçının da çok zorlu geçeceğinin farkında olduklarını sözlerine ekleyen Eyüboğlu “ B.Çekmece Tepecikspor AŞ her zaman zoru sevmiştir, zor olanı başarmak bizim için daha güzel olmuştur. Gerek bu sahada olsun, gerekse Tepecik’teki sahamızda olsun bir çok zorlu takıma beklemedikleri mağlubiyetleri tattırdık. Manisa karşılaşma da böyle olacaktır. Bu konuda teknik ekibe ve oyunculara güveniyorum. Onlarda bu güveni boşa çıkarmayacaklardır” dedi.

Zirve yarışında olmak istiyoruz

Zorlu ve köklü kulüpler arasında mücadele eden B.Çekmece Tepecikspor AŞ’nin grupta zirve yarışına dahil olmak istediğini belirten kulübün Başkan vekili Mehmet Eyüboğlu “ Zirve yarışında olmak istiyoruz, daha sezonun başı ama biz puan kaybı yaşamak istemiyoruz. Güçlü ve köklü takımların mücadele ettiği bir grup, üst sıralardaki takımlarla aramızdaki puan farkının açılmasına izin vermeyeceğiz. Pazar günü oynanacak olan karşılaşma hem bizim için hemde rakibimiz için çok zor geçecektir” dedi.

Bu haber 2262 kez okunmuştur



Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku