Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Kestanelikspor’a Akal’dan kamp

Kestanelikspor’a Akal’dan kamp


Eklenme Tarihi : 27-9-2015
Kestanelikspor’a Akal’dan kamp

Kestanelikspor’a Akal’dan kamp

Süper amatör kümede oynadığı karşılaşmalarda istediği sonuçları alamayan Kestanelikspor dün Kumburgaz Artemis Prences Hotel’de kampa girdi. Bugün İzzettin sahasında saat 15:00 te oynanacak olan Mecdiyeköy karşılaşması  Maç kadrosunun yanı sıra yöneticilerden İbrahim Güvenir, Olcay Güvenci yapılan kampta yer aldılar. Kampı iş adamlarından Erman Akal’ın karşıladığı öğrenildi.

İzzettin sahasında bugün oynanacak olan Mecdiyeköy karşılaşması öncesi kampa giren kestanelmikspor’da moraller süper. İş adamı Erman Akal’ın karşıladığı kampta oyuncular birlikte zaman geçirdiler. Artemis Prences hotelde yapılan kampta akşam yemeğinden sonra oyuncular, yönetim kurulu üyeleri ve bu kampı karşılayan Erman Akal kısa bir toplantı yaptılar. Toplantının ardından antrenör Mümin Ersin Sarı oyunculara maç öncesi son uyarılarda bulundu.

Yönetimden Akal’a teşekkür

Bugün oynanacak olan Mecdiyeköy spor karşılaşması öncesi kendilerine bu olağanı sağlayan iş adamı Erman Akal’a kestanelikspor yönetim kurulu teşekkür etti. Maç saatine kadar kampta kalacak olan Kestanelikspor, Hotelden direk olarak  İzzettin sahasına gelecek.

Bu haber 2132 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku