Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Kazanmasını bildik”

Dönmez “ Kazanmasını bildik”


Eklenme Tarihi : 21-9-2015
 Dönmez “ Kazanmasını bildik”

Dönmez “ Kazanmasını bildik”

Süper amatör kümede hafta sonunda Hadımköy sahasında konuk ettiği İzzettinspor’u mağlup eden Ömerili köyüspor’un, taktiksel bir savaşı kazandığını belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez ellerine geçirdikleri gol pozisyonunu değerlendirdiklerini ifade etti, İzzettinspor’un da güçlü bir ekip olduğunu belirten Başkan Dönmez grupta her takımın ne kadar güçlü olduğunu bu maçta bir kere daha gördüklerini söyledi.

Grubunda son olarak oynadığı İzzettinspor karşılaşmasında iyi bir futbol sergilemeye çalıştıklarını belirten Ömerli köyüspor kulübünün Başkanı Vedat Dönmez bu zorlu mücadelede gülen taraf oldukları için mutlu olduğunu belirtti. Başkan Dönmez “ Zorlu bir doksan dakika oldu. Güçlü bir rakiple taktiksel bir savaş içinde olduk ve elimize geçirdiğimiz gol pozisyonunu değerlendirerek sahadan üç puanla ayrılan taraf olduk, bundan dolayı başta teknik heyetimizi ve oyuncularımızı kutluyorum” dedi.

İzzettinspor’u kutluyorum

Hadımköy sahasında oynanan karşılaşmada İzzettinspor’unda iyi bir mücadele sergilediğini belirten Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez rakibini kutladı. Başkan Dönmez “ Güçlü bir ekip, çok koşan ve mücadele eden bir ekip, ilerleyen haftalarda daha iyi olacağına inandığım İzzettinspor’u yaptıkları bu mücadeleden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Topkapı maçının hazırlıklarına başlıyoruz

Süper amatör kümede ilk karşılaşmasında Beyllikdüzüspor karşısında aldığı mağlubiyetten sonra, deplasmanda Selvi ve ardından da geçtiğimiz hafta sonunda kendi sahasında ve seyircisi önünde İzzettinspor’u mağlup eden, Ömerli köyüspor’un önümüzdeki hafta sonunda oynayacağı Topkapı maçının hazırlıklarına bugün yapacağı çalışma ile başlayacaklarını belirten ,kulübün Başkanı Vedat Dönmez yakaladıkları bu havayı devam ettirmek istediklerini belirtti. Ligde bir seri yakalamak istediklerini de sözlerine ekledi. Başkan Vedat Dönmez “ Grubumuzda üst üste iki haftadır kazanıyoruz, bu hafta sonunda da deplasmanda yine zorlu bir rakiple karşı karşıya geleceğiz. Bu karşılaşmanın hazırlıklarına bugün Hadımköy sahasında yapacağımız idmanla başlayacağız” dedi.

Bu haber 1987 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku