Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Çatalca Öznakkaşspor sezonu açtı

Çatalca Öznakkaşspor sezonu açtı


Eklenme Tarihi : 21-9-2015
Çatalca Öznakkaşspor sezonu açtı

Çatalca Öznakkaşspor sezonu açtı

Süper amatör kümede üç hafta geride kalmasına rağmen bir resmi karşılaşma oynayabilen Çatalca Öznakkaşspor geçtiğimiz Pazar günü kurban keserek sezonu açtı. Nakkaş mahallesinde yapılan kurban kesiminden sonra ilk resmi karşılaşmasına çıkan Öznakkaşspor bu karşılaşmadan istediği sonuçla ayrılamadı.

Sezonun ilk karşılaşmasına çıkmadan önce geçtiğimiz Pazar günü Çatalca’nın nakkaş mahallesinde bir araya gelen futbolcular ve yönetim kurulu ilk maç öncesi kurban kestiler. Kazasız, belasız ve sakatsız bir sezon geçirmek için dualar eden Öznakkaşspor camiası birlik beraberlik mesajı verdiler.

Başkandan Demirtaş’tan teşekkür

Yapılan kurban kesiminden sonra Öznakkaşspor kulübü Başkanı Aykut Demirtaş sosyal paylaşım sitesi aracılığı ile teşekkür etti. Başkan Demirtaş “Bu yılda bizlere Takımımıza destek veren başta muhtarımız Zafer Öztürk Ve Başkanı’mız Aykut Demirtaş olmak üzere Naci Öğe, Nevzat öztürk, Turan Peker, Coşkun öztürk, Seyit Şendil, Serkan Tekin, Ahmet Yoncu, Ismail Vural, Erol Vural, Yusuf Ulutaş, Recep Ural, Taner Çağlar. Sadık Ermiş, Ergün Vural, İsmail Zeren, Müjdat Aksoy, Oba restorant Erbil Çağlar, Şiroğlu inşaat Ali Özbek, İsmet Özuluğ, ve Osman SARIAL a sonsuz teşekkür ederiz... Ayrıca maçlara ulaşım sorunumuzu Çözen Çatalca Belediye Başkanı’mız Sayın Cem KARA ya ve Çatalca Belediyesi fen işlerine teşekkür ederiz...

Bu haber 2102 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku