Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Demirtaş “ bizim için zor bir maç olacak”

Demirtaş “ bizim için zor bir maç olacak”


Eklenme Tarihi : 18-9-2015
Demirtaş “ bizim için zor bir maç olacak”

Demirtaş “ bizim için zor bir maç olacak”

Süper amatör kümede grubunda üçüncü haftada ilk resmi karşılaşmasına çıkacak olan Öznakkayspor Pazar günü Alemdağ sahasında Çamlıcaspor’un konuğu olacak, ligin ilk haftasını hükmen galibiyetle kapadıktan sonra, ikinci haftayı da bay olarak geçiren Öznakkaşspor  grubunda ilk maçına çıkacak.

Alemdağ sahasında Pazar günü ilk resmi karşılaşmasını oynayacak olan Çatalca Öznakkaşspor’un bu karşılaşmaya hazır olduğunu belirten kulübün Başkanı Aykut Demirtaş “ Grubumuzda ilk iki haftayı maç yapmadan geçirdik, ilk haftayı hükmen galibiyet, ikinci haftada ise bay olarak geçirdik, ligin başlamasından bu yana iki hafta geçmesine rağmen hiç resmi maç oynamadık, ilk resmi karşılaşmamızı bu Pazar günü deplasmanda Çamlıcaspor’la oynayacağız. Bu karşılaşmaya hazır durumdayız, iyi bir şekilde hazırlandık tek eksiğimiz bana göre motivasyon olacaktır inşallah bunu da atlatırız” dedi.

Üç puan için gidiyoruz

Çatalca Öznakkaşspor’un Pazar günü Alemdağ sahasında oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tamamladıklarını belirten kulübün Başkanı Aykut Demirtaş “ ligde oynayacağımız ilk resmi karşılaşmaya iyi bir şekilde hazırlandık, güçlü bir rakiple deplasmanda karşı karşıya geleceğiz, bu önemli karşılaşmadan üç puanla ayrılmak için elimizden gelini yapacağız, oynayarak ilk üç puanımızı almak istiyoruz” dedi.

Teknik heyete ve oyuncularımıza güveniyorum

Çamlıca karşısında üç puan mücadelesi verecek olan Çatalca Öznakkaşspor’un bu karşılaşmaya iyi bir şekilde hazırlandığını belirten kulübün Başkanı Aykut Demirtaş bu karşılaşmada teknik heyete ve oyunculara güvendiğini söyledi. Başkan Demirtaş “ oynamadığımız iki haftayı iyi bir şekilde değerlendirdik, hem rakiplerimizi seyretme şansımız oldu, hemde boş geçirmeyerek oynadığımız hazırlık karşılaşmaları ile motivasyonu sağlamaya çalıştık. İnşallah bu karşılaşmada beklediğimiz oyunu sergiler ve bu önemli deplasmandan üç puanla döneriz” dedi.

Bu haber 2070 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku