Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Demirhan “ Önce Centilmenlik, sonra biz kazanalım”

Demirhan “ Önce Centilmenlik, sonra biz kazanalım”


Eklenme Tarihi : 18-9-2015
Demirhan “ Önce Centilmenlik, sonra biz kazanalım”

Demirhan “ Önce Centilmenlik, sonra biz kazanalım”

Süper amatör kümede grubunda üst üste aldığı iki beraberlikten sonra galibiyete hasret kalan İzzettinspor’un Pazar günü Hadımköy sahasında oynayacağı Ömerli köyüspor karşılaşmasına hazır olduklarını belirten kulübün basın sözcüsü Ercan Demirhan oynanacak olan bu önemli karşılaşmada önce centilmenliğin, ardından da kendilerinin kazanmasını dileyerek, üç puanla tanışmak istediklerini söyledi.

Grubunda ilk haftada Topkapı ile berabere kaldıktan sonra, geçtiğimiz hafta sonunda da güçlü rakibi Galata karşısında sahadan beraberlikle ayrılan İzzettinsapor’un galibiyetle tanışmak istediğini belirten kulübün basın sözcüsü Ercan Demirhan “ Oynadığımız iki karşılaşmadan beraberliklerle ayrıldık,  iyi bir mücadele sergilememize rağmen istediğimiz galibiyeti bir türlü alamadık, Pazar günü süper amatör kümede kendini kanıtlamış, güçlü bir ekiple karşı karşıya geleceğiz. Zor bir karşılaşma daha bizi bekliyor. Bu önemli karşılaşmada öncelikle centilmenliğin kazanmasını diliyorum. Her iki takımda kendi anıda yakışır, fair-play çerçevesinde bir mücadele sergileyecektir. Bunun yanında artık kazanmak ta istiyoruz. Bu zorlu karşılaşmadan üç puanla ayrılarak hanemize ilk galibiyetimizi yazdırmak istiyoruz” dedi.

Hazır durumdayız

Ömerli köyüspor karşılaşmasının hazırlıklarını tamamladıklarını belirten İzzettinspor Basın sözcüsü Ercan Demirhan “ Bu karşılaşmaya hazır durumdayız, teknik direktörümüz Savaş Demiral ve ekibi futbolcularımızı çok iyi bir şekilde bu karşılaşmaya hazırlandılar. Kendi tesislerimizde her gün yaptığımız çalışmalarla bu maça da, bundan sonraki karşılaşmalara da hazır durumdayız, Yönetim kurulu olarak, gerek teknik heyetimize gerek se oyuncularımıza güveniyoruz” dedi.

Bu haber 2080 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku