Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Sarı “ Kazanmak zorundayız”

Sarı “ Kazanmak zorundayız”


Eklenme Tarihi : 10-9-2015
Sarı “ Kazanmak zorundayız”

Sarı “ Kazanmak zorundayız”

Süper amatör kümede ligin ilk haftasında Çekmeköy karşısında sahadan puansız ayrılan Kestanelikspor’un, ikinci haftada bu kez galibiyetten başka çaresi olmadığını belirten antrenör Mümin Ersin Sarı kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Cezalı ve sakat oyuncuların yerlerine kadrosunda bulunan hazır oyuncuları oynatmayı düşündüğünü belirten Mümin Ersin Sarı üç puanla tanışmak istediklerini söyledi.

Grubunda ligin ilk haftasında deplasmandaki mağlubiyeti tecrübizliğe ve görülen kırmızı kartlara bağlayan Kestanelikspor antrenörü Mümin Ersin Sarı “ ligin ilk haftasında aldığımız mağlubiyeti tecrübesizliğimize ve görülen kırmızı kartlara bağlıyorum. Biz kestanelikspor olarak geriye bakmayacağız önümüze bakıyoruz. Bu Pazar günü İzzettin sahasında oynayacağımız bu karşılaşma bizim için çok önemli, bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Lige iyi başlayamadık ama, ikinci karşılaşmamızda yani kendi sahamızda oynayacağımız ilk karşılaşmadan üç puanla ayrılmak istiyoruz” dedi.

Centilmence bir maç olsun

İzzettin sahasında oynanacak olan Zeytinburnu karşılaşmanın centilmence geçmesini dilediğini belirten Mümin Ersin Sarı “ Bizim gibi rakibimiz Zeytinburnu’da kazanmak isteyecektir, her şeyden önce centilmence bir maç olmasını diliyoruz. Hak edenin kazanmasını istiyoruz. Rakibimize de başarılar diliyoruz” dedi.

Cezalılar ve sakatların açıklarını kapacağız

Ligin ilk haftasından kart cezalısı olan Enez ve Emirhan’ın yanı sıra sakatlıkları bulunan Berker ve Arda’nın yerine kadrodaki hazır olan oyuncuları koyarak bu açıkları kapatacaklarını belirten kestanelikspor antrenörü Mümin Ersin Sarı “ Oynayacağımız karşılaşma öncesi eksiklerimizin yerine  kadromuzda bu oyuncuların yerlerine oynayacak futbolcuları koyacağız, Biz bir takımız bu oyuncuların da ellerinden geleni yapacağına inanıyorum” dedi.

Bu haber 1817 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku