Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Baştan “ Devamını getirmek istiyoruz”

Baştan “ Devamını getirmek istiyoruz”


Eklenme Tarihi : 10-9-2015
Baştan “  Devamını getirmek istiyoruz”

Baştan “ Devamını getirmek istiyoruz”

Süper amatör kümede grubunun ilk karşılaşmasında Ömerli köyüspor’u yenerek sezona iyi bir başlangıç yapan İst. Beylikdüzüspor’un bu cumartesi günü kendi sahasında oynayacakları Yeniköyspor karşılaşmasında üç puanla ayrılmayı planlıyor. Kulübün futbol şube sorumlusu Selim Baştan, lige iyi başladıklarını ve devamını da getirmek istediklerini söyledi. Baştan ayrıca geçtiğimiz hafta oynanan Ömerli köyüspor karşılaşmasıyla ilgili de kendilerine gösterilen centilmenlikten ve misafirperverlikten dolayı siyah beyazlı ekibe teşekkür etti.

Grubunda lige Ömerli köyüspor galibiyeti ile başlayan İst.Beylikdüzüspor’un bu iyi sonuçların devamını getireceklerini söyleyen kulübün futbol şube sorumlusu Selim Baştan Yeniköyspor karşılaşmasına hazır olduklarını söyledi. Baştan “ Lige iyi bir başlangıç yaptık, kendini süper amatör kümede kanıtlamış bir takım olan Ömerli köyüspor ile oynadığımız karşılaşmada aldığımız galibiyet gerçekten bizim için önemliydi. Bu galibiyetin yanı sıra bize gerek maç öncesi, gerek maç esnasında gerek se maç sonunda gösterilen misafirperverlik ve centilmenlikten dolayı Ömerli köyüspor kulüp Başkanı Vedat Dönmez başta olmak üzere, yönetim kuruluna ve camiaya , İst.Beylikdüzüspor olarak teşekkür ediyorum”dedi.

Yeniköyspor karşılaşmasına hazırız

İst. Beylikdüzüspor’un genel Kaptanı Selim Baştan cumartesi günü Beylikdüzüspor sahasında oynanacak olan Yenikyöspor karşılaşmasına hazır olduklarını belirtti. Bu karşılaşmadan da üç puanla ayrılmak istediklerini söyleyen Selim Baştan “ Sezona iyi bir başlangıç yaptık, bu cumartesi günü de kendi sahamızda oynayacağımız ilk lig maçımızda güçlü bir ekip olan Yeniköyspor ile karşı karşıya geleceğiz, kolay bir maç olmayacak. Biz bu maça iyi bir şekilde hazırlandık ve bu maçtan üç puanla ayrılmak istiyoruz” dedi.

Bu haber 2150 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku