Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Güvenir “ Tecrübesizliğimizin kurbanı olduk”

Güvenir “ Tecrübesizliğimizin kurbanı olduk”


Eklenme Tarihi : 8-9-2015
Güvenir “ Tecrübesizliğimizin kurbanı olduk”

Güvenir “ Tecrübesizliğimizin kurbanı olduk”

Süper amatör kümede grubunun ilk karşılaşmasında Çekmeköy’e konuk olan ve bu karşılaşmadan 3-2 mağlup ayrılan kestanelikspor’un bu karşılaşmada tecrübesizliğinin kurbanı olduğunu belirten kulübün ikinci Başkanı İbrahim Güvenir bundan sonraki karşılaşmalarda daha iyi olacaklarını söyledi.

Grubunun ilk karşılaşmasında rakibi karşısında iyi bir performans sergilediklerini fakat tecrübesiz oldukları için mağlup olmaktan kurtulamadıklarını belirten Kestanelikspor’un ikinci Başkanı İbrahim Güvenir “ Ligin ilk haftasında zorlu bir ekiple oynadığımız bu karşılaşmadan aldığımız mağlubiyeti ilk önce tecrübesizliğimize bağlıyorum. Oynadığımız karşılaşmada rakibimiz karşısında sahada eksik kaldığımız dakikalarda kalemizde gördüğümüz golle sahadan mağlup ayrılmak zorunda kaldık.  Ligin ilk haftasında yaşadığımız bu şanssız mağlubiyet tabi ki moralimizi bozdu ama daha sezonun daha başı bundan sonra ki karşılaşmalarda daha iyi ve daha dikkatli olacağız” dedi.

Geriye bakmanın bir anlamı yok

Kestanelikspor’un ikinci Başkanı İbrahim Güvenir ligin daha başı olduğunu belirterek geriye bakmanın bir anlamı olmadığını söyledi. Yapılan hatalardan ders alarak önlerine bakacaklarını ve bundan sonraki maçlarda böyle hatalar yapmayacaklarını söyledi. İbrahim Güvenir “ Önümüzde oynayacağımız maçlara bakacağız, geriye dönmenin bir anlamı yok, biz sadece bu hatalardan ders alarak bundan sonra oynayacağımız karşılaşmalarda bu tür hatalar yapmayacağız” dedi.

Bu haber 1873 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku