Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Mağlubiyeti hak ettik”

Dönmez “ Mağlubiyeti hak ettik”


Eklenme Tarihi : 8-9-2015
Dönmez “ Mağlubiyeti hak ettik”

Dönmez “ Mağlubiyeti hak ettik”

Süper amatör küme ekipelerinden Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı geçtiğimiz Pazar günü Hadımköy sahasında oynadıkları ve kaybettikleri Beylikdüzüspor maçı ile ilgili bir açıklama yaptı. Maçın başından sonuna kadar kötü bir futbol sergilediklerini ve mağlubiyeti hak ettiklerini söyledi. Dönmez ayrıca Beylikdüzüspor’u centilmece mücadele ettiği ve sahadan galip ayrıldığı içinde tebrik etti.

Hadımköy sahasında oynanan ve 2-0 Beylikdüzüspor’un üstünlüğü ile biten karşılaşmada rakibini kutlayan Ömerli köyüspor kulübü Başkanı Vedat Dönmez kendi takımı için de kötü bir futbol oynadıklarını ve mağlubiyeti hak ettiklerini söyledi. Başkan Vedat Dönmez “ Rakibimiz karşısında kötü bir futbol sergiledik, karşılaşmanın başından sonuna kadar mağlubiyeti hak eden bir oyun sergiledik. Burada rakibimizi tebrik ediyorum, oynadıkları centilmence futbol karşılığında aldıkları üç puandan dolayı “ dedi.

Maçın hakem triosunu kutluyorum

Beylikdüzüspor karşısında sahadan 2-0 mağlup ayrılan ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez maçın  İlker Yasin Avcı, Gürkan Çalışkan ve Deniz Caner Özaral’dan oluşan hekem triyosunu da kutladı. Başkan Dönmez “ Pırıl pırıl genç bir trio, maçı da en iyi şekilde yönettiler, kendilerini kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Bu haber 2061 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku