Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Yıldız “ Lige iyi başlamak istiyoruz”

Yıldız “ Lige iyi başlamak istiyoruz”


Eklenme Tarihi : 2-9-2015
 Yıldız “ Lige iyi başlamak istiyoruz”

Yıldız “ Lige iyi başlamak istiyoruz”

TFF spor toto ikinci liginde mücadele eden Büyükçekmece Tepecikspor AŞ’nin Pazar günü Esenyurt Necmi Kadıoğlu sahasında oynayacağı Eyüpspor karşılaşmasına hazır olduğunu belirten kulübün As Başkanı Eray Yıldız lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirtti. Genç bir kadro ile başarılı olmak için yıla çıktıklarını belirten As Başkan Eray Yıldız kendilerine koydukları 1. Lig hedefine sezon sonunda ulaşmak istediklerin de sözlerine ekledi.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu sahasında oynanacak olan sezonun ilk karşılaşması için hazır durumda olduklarını belirten Büyükçekmece Tepecikspor AŞ’nin As Başkanı Eray Yıldız sezona iyi bir şekilde hazırlandıklarını ve bunun da karşılığını alacaklarını söyledi.  Eray Yıldız “ Yeni sezona iyi bir şekilde hazırlandık, iyi bir kamp dönemi geçirdik. Sezon başında kadromuzda köklü değişiklikler yaparak takımın yaş ortalamasını 23 yaptık. Eksik olan mevkilere gerek alt yapıdan gerek takip ettiğimiz oyuncuları kadromuza katarak PTT 1.lige oynayacak bir kadro yaptık. İyi bir sezon öncesi hazırlık dönemi geçirdik, İnşallah bunu da ligde oynayacağımız karşılaşmalarda göstereceğiz” dedi.

Teknik heyetimize ve oyuncularımıza güveniyoruz

B.Çekmece Tepecikspor AŞ nin As Başkanı Eray Yıldız, sezon başından bu yana yapılan transfer çalışmalarını ve idanları yakından takip ettiklerini sözlerine ekledi. Bu konuda teknik heyete ve oyunculara güvenlerinin tam olduğunu söyledi. As Başkan Eray Yıldız “ Sezon başında yaptığımız gerek transfer çalışmaları gerekse , idmanları akından takip ediyoruz, teknik ekibimize ve kadromuzda bulunan oyunculara güveniyoruz. Sezon başında kendimize belirlediğimiz PTT 1.ligi hedefine ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Tüm spor camiasını maça bekliyoruz

Esenyurt Necmi Kadıoğlu sahasında oynanacak olan sezonun ilk karşılaşmasında Eyüpspor maçının kendileri acısından da rakipleri acısından da büyük önem taşıdığını belirten kulübün AS Başkanı Eray Yıldız bu maça kazanmak için çıkacaklarını ve bunu yaparken, manevi desteğe ihtiyaçları olduğunu söyledi. As Başkan Eray Yıldız “ Bu önemli karşılaşmayı kazanmak istiyoruz, rakibimiz de kazanmak için sahaya çıkacaktır. Böylesine önemli karşılaşmada manevi desteğe ihtiyacımız var, tüm spor camiasının bu maça gelmesini ve bizi desteklemesini istiyoruz” dedi.

 

Bu haber 2370 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku