Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Güvenir :İyi başlamak istiyoruz

Güvenir:İyi başlamak istiyoruz


Eklenme Tarihi : 2-9-2015
Güvenir :İyi başlamak istiyoruz

Güvenir:İyi başlamak istiyoruz

Süper amatör kümede, grubunun ilk karşılaşmasını cumartesi günü Alemdağ sahasında Çekmeköyspor’a karşı oynayacak olan Kestanelikspor’un bu maça hazır olduğunu belirten kulübün ikinci Başkanı İbrahim Güvenir centilmenliğin ön planlada olmasını istedi. Tüm takımlara başarılar dileyen Güvenir, ilk karşılaşmadan  galibiyetle ayrılarak sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerin de sözlerine ekledi.

Sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten kestanelikspor’un ikinci Başkanı İbrahim Güvenir “  Mütevazı bir bütçe ile kurduğumuz takımla, sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimize inanıyorum, artık sezona hazırız diyebiliyoruz. İyi bir hazırlık döneminden sonra cumartesi günü ilk karşılaşmamıza çıkacağız, Çengelköyspor’la oynayacağımız bu karşılaşmadan iyi bir sonuçla ayrılarak lige iyi bir başlanğıç yapmak istiyoruz” dedi.

Öncelikle ligde kalmayı , sonra yukarısını hedefeliyoruz

Kestanelikspor’un hedefi konusunda da bir açıklama yapan kulübün İkinci Başkanı İbrahim Güvenir “ kestanelikspor olarak öncelikli hedefimiz alacağımız puanlarla ilk önce ligde kalmayı garantilemek ve daha sonra da çıkabileceğimiz noktaya kadar çıkmak istiyoruz” dedi.

Haddimizi biliyoruz

Kestanelikspor’un bu ligde yeni bir ekip olduğunu belirten Kulübün ikinci Başkanı İbrahim Güvenir “ Süper amatör kümede ilkkez mücadelede edeceğiz, bu konuda haddimizi biliyoruz. Eldeki bütçe ve imkanlarımız ile kurduğumuz takımla başarılı olmak istiyoruz” dedi.

Centilmence bir lig olsun

Kestanelikspor kulübünün ikinci Başkanı İbrahim Güvenir sezonun takımlara hayırlısı olmasını dileyerek, centilmence ve fair play’ın ön planla olan bir lig olmasını istedi. Başkan Güvenir “ Sezonun her takıma hayırlısı olmasını istiyoruz. Kazasız, belasız. Sakatsız bir lig olsun.  Centilmenliğin ön planda olduğu, fair play çercevesinde maçların oynanmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu haber 2035 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku