Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Demirtaş “ Sözün bittiği yere geldik”

Demirtaş “ Sözün bittiği yere geldik”


Eklenme Tarihi : 1-9-2015
Demirtaş “ Sözün bittiği yere geldik”

Demirtaş “ Sözün bittiği yere geldik”

Süper amatör kümenin yeni ekiplerinden Çatalca Öznakkaşspor kulüp Başkanı Aykut Demirtaş, sezonun ilk karşılaşmasına günler kala sözün bittiği an olarak gördüğü maçla ilgili önemli aiçıklamalar yaptı. Sezona iyi bir şekilde hazırlandıklarını söyleyen Başkan Demirtaş, tüm spor camiasını bu önemli karşılaşmaya beklediklerini söyledi.  Pazar günü Çatalca sahasında oynanacak olan karşılaşmada oyuncuların konuşacağını sözlerine ekledi.

Çatalca sahasında Pazar günü saat 15: 00’te oynanacak olan Başıbüyük karşılaşması ile ilk kez  mücadele edeceği süper amatör kümenin ilk karşılaşmasına çıkacak olan Çatalca Öznakkaşspor’un bu karşılaşmaya iyi bir şekilde hazırlandığını ve maç günü beklemeye başladığını belirten kulübü başkanı Aykut Demirtaş ilk kez mücadele edecekleri süper amatör kümeye iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi. Başkan Demirtaş “ Grubumuzun ilk karşılaşmasını kendi sahamızda ve seyircimiz önünde oynayacak olmamız bizi mutlu etti. Başıbüyük’le Çatalca sahasında oynayacağımız bu karşılaşma için son hazırlıklarımızı tamamlıyoruz, yönetim ve camia olarak üstümüze düşeni yaptık ve sezona hazır duruma geldik. Şimdi sözü oyuncularımız da onlar konuşacak biz susacağız” dedi.

Tüm spor severleri maça bekliyoruz

Çatalca sahasında Pazar günü oynanacak olan karşılaşmada manevi desteğe ihtiyaçları olduklarını belirten öznakkaşspor’un kulüp Başkanı Aykut Demirtaş bu karşılaşmaya tüm spor severleri davet etti. Başkan Demirtaş “ Sezonun ilk karşılaşmasını kendi sahamızda oynamanın avantajı ile tüm spor severleri bu önemli karşılaşmaya bekliyoruz. Ligin ilk haftasını galibiyetle kapatmak istiyoruz ve lige iyi bir başlangıç yapmanın peşindeyiz. Bu karşılaşmada tüm spor severleri Çatalca sahasının türbinlerine davet ediyoruz” dedi.

Bu haber 2175 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku