Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Herşey lig başlayınca belli olacak”

Dönmez “ Herşey lig başlayınca belli olacak”


Eklenme Tarihi : 1-9-2015
Dönmez “ Herşey lig başlayınca belli olacak”

Dönmez “ Herşey lig başlayınca belli olacak”

Süper amatör kümede 8. Grupta Pazar günü ilk karşılaşmasını Beylikdüzüspor’la Hadımköy sahasında oynayacak olan ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez lig başlamadan kimsenin favori olmadığını ifade etti. Başkan Dönmez Ligin her takıma hayırlısı olmasını dileyerek, kazasız, belasız, sakatsız ve centilmence bir lig olması temennisi de  de bulundu.

Grubunda Pazar günü ilk karşılaşmasına çıkacak olan Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez sezon için temennilerde bulundu. Başkan Vedat Dönmez “ Sezonun her takıma hayırlısı olmasını temenni ediyorum, ligde her takım kazasız, belasız, sakatsız  ve centilmenliği ön planda olması gereken bir lig olmasını diliyorum” dedi.

Kimse favori değil

Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez grubu için şunları söyledi. Dönmez “ Süper amatör kümede her takıma sorsanız, kendi grubu için zor der. Bunun için bizim grubumuz, diğer gruplardan zor diyemem,  her takım güçlü,  bizim grupta da her takım düşmeye ve çıkmaya adaydır. Benim içinde Beylikdüzüspor’da aynı, diğer takımlarda aynı. Herkes bu konuda eşit. Lige iyi hazırlanan ve iyi çalışan başarılı olacaktır. Kimseyi bizden büyük, hiçbir takımı kendimizden küçük görmüyoruz” dedi.

Ligin ilk maçını oynayacağız

Hadımköy sahasında ligin ilk karşılaşmasını oynayacak olan Ömerli köyüspor’un, Beylikdüzüspor karşısında zorlu bir mücadelenin kendilerini beklediğini belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez “ Ligin ilk karşılaşması, her takım lige iyi başlamak ister, her takım sahaya üç puan için çıkmak ister. Bunun için ilk maçlar her zaman önemlidir. Bizde iyi hazırlandık, ligin ilk haftasında neler olacağını nasıl bir sonuçla sahadan ayrılacağımızı göreceğiz” dedi.

Sakatların durumları belirsiz

Ömerli köyüspor’da , Beylikdüzüspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürürken sakat oyuncuların durumlarının maç gününe kadar belli olacağını belirten kulüp Başkanı Vedat Dönmez , Yağız, Serhat ve Ayhan’ın maça yetiştirilmesi için gerekli tedavilerinin yapıldığını söyledi. 

Bu haber 2082 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku