Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Kestanelikspor sezon öncesi stres attı

Kestanelikspor sezon öncesi stres attı


Eklenme Tarihi : 27-8-2015
Kestanelikspor sezon  öncesi stres attı

Kestanelikspor sezon öncesi stres attı

Süper amatör küme ekiplerinden Kestanelikspor sezon öncesi yaptığı dayanışma gecesi ile stres attı. Çatalca Şelale restorantta yapılan gecede oyuncular ve gelen misafirler doyasıya eğlendiler. Geceye siyaset, iş ve spor camiasından bir çok isim katılırken, bu gece en çok sezon öncesi idmanları yapan oyunculara yaradı. Oyuncular çalınan müziklerle bol bol oynayarak stres attılar.
Süper amatör kümede ilkkez mücadele edecek olan Kestanelikspor sezon öncesi geçtiğimiz Çarşamba akşamı Çatalca Şelale restorantda bir gece düzenledi. Geceye Çatalca belediye Başkan yardımcıları Dursun Durankaya, Cengiz Uçar, ak Parti Çatalca İlçe Başkanı Savaş Barutçu, Çatalca Belediyesi MHP Meclis üyesi Ayhan Yıldırım, MHP Çatalca eski ilçe Başkanı Niyazi Uyar, İzzettinspor kulübü Başkanı Ali açıkgöz ve yönetim kurulu üyelerinden Serdar Sönmez, Ercan Demirhan, İhsaniyespor kulübü Başkanı Serdar Babaoğlu iş dünyasından isimler, futbolcular ve spor camiası katıldı.
Misafirler çoştu
Kestanelikspor’un gecesinde gelen misafirler adeta coştu, Çalınan müziklerle kendilerine sahneye atan İzzettinspor kulübü Başkanı Ali Açıkgöz, yöneticilerden Ercan Demirhan ve Serdar Sönmez adeta kurtlarını döktüler. Bu isimlerin yanı sıra kestanelikspor kulübü oyuncuları da gece boyunca sahneden ayrılmayarak lig öncesi moral depoladılar.

Bu haber 2469 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku