Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Sakatlık yaşamak istemiyoruz”

Dönmez “ Sakatlık yaşamak istemiyoruz”


Eklenme Tarihi : 21-8-2015
Dönmez “ Sakatlık yaşamak istemiyoruz”

Dönmez “ Sakatlık yaşamak istemiyoruz”

Süper amatör küme ekiplerinden Ömerli köyüspor’un sakatlıkları ile başı belada. Yeni sezon öncesi yapılan hazırlık çalışmaları kapsamında oynanan idman maçlarında sakat veren siyah beyazlı ekip sezonun başlamasına kısa bir zaman kala kadrosunda başka sakatlık vermek istemiyor. Bu konuda dikkatli olmaları gerektiğini belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez şuanda yaşanacak bir sakatlığını kendilerini olumsuz yönde etkileyeceğini söyledi.

Yeni sezon öncesi çalışmalara devam eden Ömerli köyüspor’da Oğuz, Yağız, Emre Karakaş, Ozan gibi oyuncuların sakatlanmasından dolayı kadrosunda eksikler olduğunu belirten kulüp Başkanı Vedat Dönmez ligin başlamasına kısa bir süre kaldığını belirterek uyarılarda bulundu. Bundan sonra sakat vermek istediklerini sözlerine ekledi.  Başkan Dönmez “ Sezon öncesi hazırlıklarımız tüm hızı ile devam ediyor.  Lige hazırlanırken, oynadığımız hazırlık karşılaşmalarında sakat vermemiz bizi olumsuz yönde etkiliyor. Oyuncularımızın biraz daha dikkatli olmaları konusun da kendilerini uyarıyoruz. Şuanda vereceğimiz ciddi bir sakatlık lig için yaptığımız planlarımızı olumsuz yönde etkiler. Bunun için herkesin dikkat etmesi gerekiyor” dedi.

Turnuva amaç hazırlanmak

İhsaniyespor’un düzenlediği Zafer Kupasında ilk maçına Pazar günü çıkacak olan Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez bu turnuvaya hazırlık amaçlı katıldıklarını belirterek, turnuvanın adına yakışır bir şekilde olmasını temenni etti. Başkan Dönmez “ İhsaniyespor’un Zafer kupası adı altında yaptığı bu turnuvaya hazırlık amaçlı katılıyoruz, inşallah adına yakışır, kazasız , belasız bir turnuva olur” dedi.

Bu haber 1819 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku