Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Şablon oturmaya başladı”

Dönmez “ Şablon oturmaya başladı”


Eklenme Tarihi : 17-8-2015
Dönmez “ Şablon oturmaya başladı”

Dönmez “ Şablon oturmaya başladı”

Süper amatör küme 8.grupta mücadele edecek olan Ömerli köyüspor’un son olarak oynadığı Öznakkaşspor karşılamasından bir açıklama yapan siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez sezon başından bu yana yapılan çalışmalar karşılığını yavaş yavaş almaya başladıklarını belirtti. Takımı şablonunun oturduğunu, sakat ve eksik oyuncuların kadrolarına katılmaları halinde istenilen eseviyeye geleceklerini söyledi.

Sezon öncesi hazırlarına Hadımköy sahasında sürdüren Ömerli köyüspor’un her geçen gün daha iyi duruma geldiğini belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez üst üste iki hazırlık karşılaşmasında oynanan futbolu iyi olduğunu söyledi. Başkan Dönmez “ Sezon öncesi hazırlıklarımıza iyi bir şekilde devam ediyoruz.  Son iki hazırlık karşılaşmasında bu çalışmaların karşılığını aldığımızı görüyorum. Takımın şablonu oturmaya başladı. Bazı eksiklerimiz var, Emre Karakaş’ın sakatlığı, oğuz’un ve Ali Can’ın izinli oluşundan dolayı daha tam takım olarak bir araya gelemedik, ama yakın bir zaman içinde bu oyuncularımızın kadromuza katılmasından sonra şablon iyice belli olacak” dedi.

Oyun sistemini sahaya yansıtmaya başladık

Ömerli köyüspor’un oyun sistemini sahaya yansıtmaya başladığını belirten siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez “ son hazırlık karşılaşmalarımızda şunu rahatlıkla söyleyebilirim, oyun sistemimizi sahaya yansıtmaya başladık. Karşılaşmalardan alınan sonuçlar değil, oynanan futbol bizim için önemli” dedi.

Bu haber 1932 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku