Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Nakkaşspor’da mangal keyfi

Nakkaşspor’da mangal keyfi


Eklenme Tarihi : 16-8-2015
Nakkaşspor’da mangal keyfi

Nakkaşspor’da mangal keyfi

Süper amatör küme ikinci grupta mücadele edecek olan Çatalca Öznakkaşspor yönetimi bugün oyuncular ve teknik heyetle bir araya geldi. Çatalca Nakkaş mahallesinde bir araya gelen Öznakkaşspor camiası yönetim kurulunun verdiği mangal partisi ile moral buldular.

Liglerin başlamasına kısa bir zaman kala yapılan hazırlık çalışmalarına devam eden Çatalca Öznakkaşspor yönetimi bugün oyunculara bir jest yaptı. Nakkaş mahallesinde bir araya gelen teknik heyet ve oyunculara mangal partisi veren yönetim kurulu kendi elleri ile pişirdikleri etleri oyunculara ikram ettiler.

Ömerli maçı öncesi moral

Sezon öncesi idmanlara devam eden Öznakkaşspor’un oynayacağı Ömerli köyüspor maçı öncesi yönetim kurulu birlik beraberliğin daha iyi olması amacı ile oyuncuları bir araya getirdiler. Çatalca’nın nakkaş mahallesinde yapılan mangal partisine neşeli dakikailar yaşandı. Kulüp Başkanı Aykut Demirtaş ve yönetim kurulunun elleri ile hazırladıkları etleri oyunculara ikram ederek Ömerli maçı öncesi moral depoladılar.

Yönetim kurulu hizmet etti

Nakkaş mahallesinde bir araya gelen Öznakkaşspor kulübü teknik heyeti ve oyuncuları bu süprize eksiksiz katıldılar. Verilen ziyafette  kulüp Başkanı Aykut Demirtaş, kulüp yöneticilerinden  Nevzat Öztürk, Ünsal Günay, Çoşkun Öztürk, Yüksel Demir, Serkan Tekin, Seyit Şendil oyuncularla tek tek ilgilenediler.

 

Bu haber 2010 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku