Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Demirhan “ Güçlü bir grupta mücadele edeceğiz”

Demirhan “ Güçlü bir grupta mücadele edeceğiz”


Eklenme Tarihi : 14-8-2015
Demirhan “ Güçlü bir grupta mücadele edeceğiz”

Demirhan “ Güçlü bir grupta mücadele edeceğiz”

Süper amatör küme 8.grupta mücadele edecek olan İzzettinspor’un basın sözcüsü Ercan Demirhan grup hakkında fazla bilgileri olmadığını ama her takımın güçlü olduğunu ifade etti. Süper amatör kümenin yeni takımı olduklarına dikkat çeken Demirhan İstanbul’un köklü kulüpleri ile bir grupta mücadele edecek olmalarının kendilerine grur verdiğini söyledi.

İzzettinspor’un Basın sözcüsü Ercan Demirhan kura çekiminde sonra yaptığı açıklamada, süper amatör kümede her takımın iddiası olduğunu ve güçlü olduğunu belirterek, isimler üzerinde takılmadıklarını söyledi. Demirhan “ Güçlü bir grupta, istanbul’un köklü takımlarının olduğu bir grupta mücadele edeceğiz, hiçbir maçımız kolay olmayacak bunun da farkındayız. İzzettinspor olarak  tarihinde ilk kez böyle bir ligde mücadele edecek olmanın sorumluluğunun bilincindeyiz. Biz İzzettinspor olarak öncelikle 2015-2016 futbol sezonunun tüm spor kulüplerine hayırlı olmasını diliyoruz, Kazasız belasız  bir lig olmasını temenni ediyoruz”dedi.

Kalan zamanı iyi değerlendirmek istiyoruz

İzzettinspor’un ligin başlamasına kadar hazır duruma geleceğini belirten kulübün Basın Sözcüsü Ercan Demirhan “  Sezon öncesi hazırlıklarımız iyi bir şekilde devam ediyor. Yeni hocamız Savaş Demiral nezaretinde yaptığımız idmanlarla lige en iyi şekilde hazırlanmak  istiyoruz. Bunun için ligin başlamasına kadar olan bu süreyi iyi değerlendirmek istiyoruz” dedi.

Bu haber 1954 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku