Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Güvenir “ Lige renk katacağız”

Güvenir “ Lige renk katacağız”


Eklenme Tarihi : 14-8-2015
Güvenir “ Lige renk katacağız”

Güvenir “ Lige renk katacağız”

Süper amatör küme 7.grupta mücadele edecek olan Kestanelikspor’un ikinci Başkanı İbrahim Güvenir yapılan kura çekiminin ardından düştükleri grubu değerlendirdi.  Kestanelikspor’un yeni bir ekip olmasının dez avantajının dışında, gruptaki takımlardan hiçbir eksiklerinin olmadığını dile getiren İkinci Başkan Güvenir kimsenin beklemediği bir mücadele göstereceklerini söylerek, bu şekilde lige renk katacaklarını söyledi.

Kestanelikspor kulübünün İkinci Başkanı İbrahim Güvenir  yapılan kura çekimini değerlendirdi. Grupta her takımın güçlü olduğunu sözlerine ekleyen kestanelikspor ikinci Başkanı İbrahim Güvenir “ Bu sene ilk kez mücadele edeceğimiz bir grup, rakiplerimizi tanımıyoruz, bizim dezavantajımız ve bizim hakkımızda söylenen şey köy takımı olduğumuz. Biz bu dezavantajı, avantaja çevirmek istiyoruz. Çok çalışıp bu iddialı takımlar arasında yapabileceğimiz en iyi başarıyı yapmak istiyoruz” dedi.

Lige renk katacağız

Kestanelikspor’un süper amatör kümede ilk kez mücadele edecek olmasına rağmen bu lige renk katacaklarını söyleyen kulübün ikinci Başkanı İbrahim Güvenir “ İlk kez mücadele edeceğimiz bu lige renk katacağımıza inanıyorum. Biz yönetim kurulu olarak, başta teknik heyetimize ve oyuncularımıza güveniyoruz. Ligin başlama tarihine kadar iyi bir şekilde hazırlanırsak bu sezon süper amatör kümeye renk katacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Bu haber 2277 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku