Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “ Her Grup Bizim İçin Aynı”

Dönmez “ Her Grup Bizim İçin Aynı”


Eklenme Tarihi : 13-8-2015
Dönmez “ Her Grup Bizim İçin Aynı”

Dönmez “ Her Grup Bizim İçin Aynı”

Süper amatör kümede 8. Grupta mücadeele edecek olan Ömerli köyüspor’un kulüp Başkanı Vedat Dönmez grubun zor olduğu konusunda bir açıklama yaparak her grubun zor olduğunu, süper amatör kümenin güçlü ekiplerden oluşan bir kategori olduğunu sözlerine ekledi.

İstinye Orhan Saka Amatör evinde geçtiğimiz günlerde yapılan kura çekimi ile gruplarını belirleyen Süper amatör küme ekiplerinden Ömerli köyüspor’un düştüğü 8.grupla ilgili ateşten gömlek dedikodularına bir açıklama getiren siyah beyazlı ekibin Başkanı Vedat Dönmez “ Gruplara baktığımızda kolay hiçbir grup yok, çünkü süper amatör kümeye yükselen her takım güçlü ve iddialı. Bunu göz önünde tutarak baktığımızda 8.grupta etkili takımlar var kabul ediyoruz. Ama kimse bu grupta sahaya mağlup olmak için çıkmaz, her takım sahada aynı sayı ile mücadele edecek, sadece çok çalışan ve çalışmayan ayırımı olabilir. Bizde bunun farkında olarak zaten sezon başından bu yana çok çalışıyoruz. İnşallah ligde bunların karşılığını alırız” dedi.

Tüm takımlara başarılar diliyoruz

Süper amatör kuralarının çekiminden sonra her takımın kendisine bir yol çizeceğini belirten siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez , süper amatör kümede mücadele edecek olan tüm kulüplere kazasız, belasız, sakatsız bir lig temennisinde bulundu.

 

Bu haber 2002 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku