Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Dönmez “Ben en son merciyim”

Dönmez “Ben en son merciyim”


Eklenme Tarihi : 8-8-2015
Dönmez “Ben en son merciyim”

Dönmez “Ben en son merciyim”

Süper amatör küme ekiplerinden Öemerli köyüspor kulübünün Başkanı Vedat Dönmez yapılan transferlerde en son mercinin kendisi olduğunu belirterek, herşeiyin teknik heyetin isteği doğrultusunda olduğunu belirtti. Yapılan transferlerle ilgili sorumluluğunda teknik heyette olduğunu sözlerine ekledi.

Yeni sezon öncesi çalışmalarını tüm hızı ile sürdüren ömerli köyüspor kulübündeki çalışma sistemi hakkında bilgi veren kulübün Başkanı Vedat Dönmez “ Kulüpte işleyiş farklı olur, bazı kulüplerdeki işleyiş farklıdır, teknik heyetin istediği doğrultusunda transferler gerçekleşir, kulüp başkanının bir veya iki opsuyonu olur, Ömerli köyüspor’da teknik heyet oyuncuyu bulur, idmana çıkrartırtır ve anlaşmak istiyorsa , kadroda görmek istiyorsa benim karşıma getirir oturtur ve bende o oyuncu ile anlaşırım.Yani burada en son merci benim. Böylelikle yapılan transferlerde tüm sorumluluk teknik heyetin olur” dedi.

Şuanki çalışmalardan memnunum

Hadımköy  sahasında Salı ve Perşembe günü idman , cumartesi ve Pazar günü de kondisyon çalışması ve hazırlık karşılaşmaları yaparak sezona hazırlanan Ömerli köyüspor’daki bu çalışmalardan memnun olduğunu belirten kulübün Başkanı Vedat Dönmez  “ şuana kadar yapılan çalışmalardan memnunum, sıcak havaya rağmen oyuncularımız, teknik heyetimizin yaptığı proğram doğrultusunda çalışmalar yapıyorlar. Ellerinden gelenin en iyisini yapmak için uğraşıyorlar” dedi.

Bol bol hazırlık karşılaşması

Sezon hazırlıklarında idmanların yanı sıra oynanacak olan hazırlık karşılaşmalarının da büyük önem taşıdığına dikkat çeken siyah beyazlı ekibin kulüp Başkanı Vedat Dönmez “  yapılan idmanlar sezon öncesi büyük önem taşıyor, ama bu idmanların ne durumda olduğunu ve takım hakkında bilgi sahibi olmak için oynanacak olan hazırlık karşılaşmaları büyük önem taşıyor. Bizde Ömerli köyüspor olarak bol bol hazırlık karşılaşması oynamak istiyoruz” dedi.

Bu haber 1751 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku