Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Açıkgöz : yapılan mücadeleden memnunum

Açıkgöz: yapılan mücadeleden memnunum


Eklenme Tarihi : 2-8-2015
Açıkgöz : yapılan mücadeleden memnunum

Açıkgöz: yapılan mücadeleden memnunum

Süper amatör küme için hazırlıklarını sürdüren İzzettinspor’un geçtiğimiz cumartesi günü oynadığı Ömerli köyüspor hazırlık karşılaşmasında sergilenen futboldan ve mücadeleden memnun olduklarını söyleyen kulübün Başkanı Ali Açıkgöz bu mücadelenin daha başlangıç olduğunu belirtti. Yeni sezon öncesi hazırlıklarını devam etmesi halinde 15 gün sonra takımın tam anlamıyla hazır olacağını sözlerine ekledi.

Çatalca sahasında geçtiğimiz cumartesi günün oynanan karşılaşmada ömerli köyüszpor karşısında yapılan mücadelenin umut verdiğini belirten İzzettinspor kulübü Başkanı Ali Açıkgöz “ Oynanan futbola baktığımızda gerçekten bu mücadeleyi kimse beklemiyordu. Oyuncularımızın bu mücadelesinden gerçekten memnun kaldım. İlk hazırlık karşılaşmamız olmasına rağmen güçlü ve tecrübeli rakibimiz karşısında sergilediğimiz futbol sezon öncesi bize büyük moral oldu. İnşallah iyi bir çalışma programı ile sezona hazır duruma geliriz” dedi.

Teknik heyetimi ve oyuncuları kutluyorum

Ömerli köyüspor karşısında oynanan hazırlık karşılaşmasında oyuncuları yaptıkları mücadeleden dolayı kutlayan kulübün Başkanı Ali Açıkgöz yapılan çalışmaların karşılığını aldıkları için de mutlu olduğunu söyledi. Başkan Açıkgöz “ Oynadığımız bu hazırlık karşılaşmasında her futbolcuya şans verildi. İlk hazırlık karşılaşması olmasına rağmen oyuncularımız beklenin üstünde bir performans sergilediler. Bu mücadelelerinden dolayı başta teknik heyet olmak üzere tüm oyuncularımı kutluyorum” dedi.

 

Bu haber 2168 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku