Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Aykut Demirtaş “ Hazırlık maçları ölçü olamaz”

Aykut Demirtaş “ Hazırlık maçları ölçü olamaz”


Eklenme Tarihi : 2-8-2015
Aykut Demirtaş “  Hazırlık maçları ölçü olamaz”

Aykut Demirtaş “ Hazırlık maçları ölçü olamaz”

Süper amatör küme için hazırlıklarına devam eden Öznakkaşspor ‘un ilk kez oynadığı hazırlık karşılaşmasından bir açıklama yapan kulüp Başkanı Aykut Demirtaş oynanan hazırlık karşılaşmalarından alınan sonuçların ölçü olmadığını sadece oynanan futbola baktıklarını söyledi.

Çatalcaspor alt yapısı ile oynadığı ilk hazırlık karşılaşmasında alınan galibiyetin hiçbir önem taşımadığını belirten Öznakkaşspor’un kulüp Başkanı Aykut Demirtaş oyun olarakta daha hazır olmadıklarını söyledi. Lige hazırlıkların devam edeceklerini sözlerine ekleyen Başkan  Demirtaş ancak iki haftaya kadar hazır olacaklarını söyledi.

Skor güzel, oyun tatmin etmedi

İlk oynadığı hazırlık karşılaşmasından alınan skor’un güzel olduğunu ama ilk maç olmasına rağmen oyunun tam istedikleri gibi olmadığını söyledi. Başkan Demirtaş “ Burada kendimizi kandırmanın bir anlamı yok, skor güzel ama oyun tam anlamı ile istediğimiz gibi değil. Tabiki bunun bir sürü sebebi var, daha çalışmalara başlayalı az bir zaman olmasn bunun başlıca sebebi, tabiki ileriye doğru daha iyi olacak buna inanıyorum. Hazırlık karşılaşmaları oynayarak daha iyi duruma geleceeğiz” dedi.

Camia bize inansın

Öznakkaşspor’un her yıl üst üste yaşadığı şampiyonluklardan dolayı beklentilerin çok olduğunu belirten kulüp Başkanı Aykut Demirtaş, bu sezonda bu başarıyı yakalamak için sorumluluklarını bilerek hareket ettiklerini söyledi. Başkan Demirtaş “ İki sezon üst üste yaşanan şampiyonluklardan dolayı bu sezonda beklentiler bu doğrultuda. Daha çalışmaların başındayız, Öznakkaşspor camiasının bize inanmasını ve sabırla beklemesini istiyoruz” dedi.

Bu haber 2239 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku