Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Öznakkaş rahat kazandı 4-0

Öznakkaş rahat kazandı 4-0


Eklenme Tarihi : 2-8-2015
Öznakkaş rahat kazandı   4-0

Öznakkaş rahat kazandı 4-0

Süper amatör küme ekiplerinde Öznakkaşspor dün Çatalca sahasında oynadığı ilk hazırlık karşılaşmasında Çatalcaspor’un alt yapı oyuncularına karşı oynadı. Maçın ilk yarısında ortada bir futbolun olduğu ilk hazırlık karşılaşmasında ikinci yarıda üst üste bulduğu gollerle sahadan galip ayrılmayı başardı. Öznakkaşspor özellikle ikinci yarıda rakibi karşısında daha iyi bir oyun sergiledi.

Çatalca sahasında oynanan karşılaşmada yaptığı idmanların ardından oynadığı ilk hazırlık karşılaşmasında ilk yarısında tutuk olan Öznakkaşspor maçın ikinci yarısında adeta çoştu. Maçın 55.dakikasında Murat Saim’in attığı golle öne geçen Öznakkaşspor, 75.dakikada Yusuf’un attığı golle farkı ikiye çıkarttı. Karşılaşmada 79 ve 86.dakikada Metin attığı gollerle hazırlık karşılaşmasının skorunu belirleyen isim oldu 4-0.

Çatalcaspor alt yapısı ile ilk hazırlık karşılaşmasını oynayan Öznakkaşspor ilk yarıda sergilediği vasatın üstüne çıkmayan performansının yanında ikinci yarıdaki futbolu ile göz doldurdu. Özellikle ikinci yarıda bulduğu gollerle bu oyununu süsleyen Öznakkaşspor ilk provosunda başarılı oldu.

Bu haber 1862 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku