Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Açıkgöz “ Transferi kapattık”

Açıkgöz “ Transferi kapattık”


Eklenme Tarihi : 29-7-2015
Açıkgöz “ Transferi kapattık”

Açıkgöz “ Transferi kapattık”

Süper amatör kümede başarılı bir sezon geçirmek için kolları sıvayan İzzettinspor kulübünün Başkanı Ali Açıkgöz transfer komitesi ve teknik  heyetle yapılan toplantıda transfer gerekmediğine karar verdiklerini belirtti. Yeni sezon için idmanlara yoğunluk verdiklerini sözlerine ekleyen Ali Açıkgöz oynanacak olan hazırlık karşılaşmalarında çok gerek görülmesi halinde takviye yapabileceklerini söyledi.

Yeni sezon öncesi yapılan hazırlık çalışmalarından memnun olduklarını belirten kulübün Başkanı Ali Açıkgöz teknik heyetin isteği doğrultusunda transfer komitesinin yaptığı çalışmalarla iç ve dış transferde son noktayı koyduk,  bu dakikadan sonra oynanacak olan hazırlık karşılaşmalarından sonra çok gerekli olmadığı halde transfer defterimizi kapatıyoruz” dedi.

Gerekli olursa nokta transfer yaparız

İzzettinspor’un  dış transferi kapattığını belirten kulübün Başkanı Ali Açıkgöz yinede açık kapı bırakamayı da unutmadı. Başkan Açıkgöz “ Yapılan hazırlık karşılaşmalarında eksik görülen yerleri kendi kadromuzun içinde bulunan oyunculardan kapacağız, ama olmazsa transfer şart olursa teknik heyetimizin raporu doğrultusunda nokta transfer yapabiliriz” dedi.

Bu haber 1749 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku