Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Güvenir “ Santrafor’la son görüşme yapacağız”

Güvenir “ Santrafor’la son görüşme yapacağız”


Eklenme Tarihi : 27-7-2015
Güvenir “ Santrafor’la son görüşme yapacağız”

Güvenir “ Santrafor’la son görüşme yapacağız”

Süper amatör küme ekiplerinden Kestanelikspor’da teknik heyetin isteği üzerine görüşmeler hız veren yönetim kurulu bir santroforla anlaşma zemini hazırlıyor. Konu ile ilgili bilgi veren kulübün İkinci Başkanı İbrahim Güvenir en yakın zamanda santraforu renklerine bağlayarak, orta saha ve kaleci arayışlarına da son noktayı koyacaklarını söyledi.

Sezon öncesi hazırlıklarını Çatalca sahasında yaptığı çalışmalarla sürdüren Kestanelikspor’da transfer harekatı devam ediyor, Geçtiğimiz günlerde antrenör Mümin Ersin Sarı’nın eksikleri hakkındaki istekleri hemen karşılık buldu. Daha önce görüşme halinde oldukları bir satrafor’la anlaşma zemini hazırlayan ve imza  aşamasına geldiklerini belirten kulübün İkinci Başkanı İbrahim Güvenir kestanelikspor’un başarısı için yönetim kurulunun elinden gelini yaptığını söyledi.

Santrafor bitmek üzere

Kestanelikspor’un iyi bir golcü ile anlaşmak üzere olduğunu belirten kulübün ikinci Başkanı İbrahim Güvenir “ İyi bir golcü oyuncu ile görüşmelerimiz sürüyor. Bu oyuncuyu renklerimize bağlayacağız. Camia bu konuda rahat olsun Kestanelikspor yönetimi en iyisini yapacaktır” dedi.

Eksik mevki kalmayacak

Antrenör Mümin Ersin Sarı’nın isteklerinin kendileri için önemli olduğunu belirten kulübün İkinci Başkanı İbrahim Güvenir yönetim kurulu olarak idmanları takip ederken, eksik mevkilere de oyuncu arayışlarının devam ettiğini sözlerine ekledi. Güvenir “ İyi bir kadro hazırlamaya çalışıyoruz, tabi ki hocamızın istekleri bizim için önemli, kendisi ile yaptığımız görüşmelerde eksik kadroları bize söylüyor, alınması gereken oyuncuların isimlerini veriyor, bizde yönetim kurulu olarak bu oyuncularla yapılan görüşmelerden sonra kadromuza katmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın ardından sezona kadar kadromuzda eksik mevkimiz kalmayacaktır” dedi.

 

Bu haber 1771 kez okunmuşturAramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku