Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Öznakkaş sahaya indi

Öznakkaş sahaya indi


Eklenme Tarihi : 25-7-2015
Öznakkaş sahaya indi

Öznakkaş sahaya indi

İkinci amatör kümeden süper amatör kümeye kadar şampiyonluklar yaşayarak gelen Çatalca Nakkaşspor dün Çatalca sahasında yaptığı ilk çalışma ile yeni sezonunun hazırlıklarına start verdi. Kulüp Başkanı Aykut Demirtaş ve yönetim kurulu üyelerinin yakından takip ettiği idmanı bazı taraftarlarında seyrettiği gözden kaçmadı.

Süper amatör kümenin yeni ekiplerinden Öznakkaşspor yaptığı ilk çalışma ile sezon öncesi hazırlıklarına başlamış oldu. Oyuncu antrenör Ali Gürdal Genç nezaretinde 16 oyuncu ile sezona merhaba diyen Öznakkaşspor’un ilk çalışması oldukça ilgi çekti.

Yaklaşık 1 saat süren ilk çalışmada kondisyon çalışan Öznakkaşspor’lu oyuncular bol bol düz koşu yaptılar. Kültür fizik hareketleri ile devam eden idmanda futbolcu antenör Ali Gürdal Genç oyuncuları programlı bir şekilde hazırlama başladı.

Camia yalnız bırakmadı.

Sezonun ilkt çalışmasında Öznakkaşspor’un camiası takımı yalnız bırakmadı. Kulüp Başkanı, Yönetim kurulu ve Öznakkaşspor taraftarı yapılan ilk çalışmayı yakından takip ederek oyuncular hakkında bilgi aldılar. Türbinlerde de Öznakkaşszpor’un ilk çalışmasını seyreden çok sayıda spor severin olması dikkat çekti.

Bu haber 2703 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku