Reklam
Reklam
Reklam
- 34 Spor Bölgenin Spor Haber Platformu
Kestanelikspor’da Tempo Artıyor

Kestanelikspor’da Tempo Artıyor


Eklenme Tarihi : 25-7-2015
Kestanelikspor’da Tempo Artıyor

Kestanelikspor’da Tempo Artıyor

Süper amatör kümede başarılı olmak için yola çıkan Kestanelikspor’da sezon öncesi hazırlıkların temposu artıyor, Çatalca sahasında yapılan idmanda düz koşudan sonra istasyon çalışması yapan kestanelikspor’da oyunculara kondisyon yüklemesi arttıran antrenör Mümin Ersin Sarı yapılan çalışmalarda oyuncuların performansından memnun olduğunu söyledi.

Çatalca sahasında yapılan idmanla sezona hazırlanmaya devam eden Kestanelikspor’da  antrenör Mümin Ersin Sarı tempoyu arttırdı. Yeni sezona sorunsuz bir şekilde girmeyi planlayan Kestanelikspor’da yapılan istasyon çalışması adeta oyuncuların canını çıkarttı.

Sarı “  Her geçen gün tempoyu arttıracağız”

Yapılan çalışmalarda oyuncuların temposundan memnun olduğunu belirten antrenör Mümin Ersin Sarı yavaş yavaş tempoyu arttırarak lige hazır bir Kestanelikspor olmak istediklerini söyledi. Mümin Ersin Sarı “ sezon öncesi hazırlık çalışmalarımız yapıtığımız program dahilinde her geçen gün artan bir tempo ile devam ediyor. Ligde başarılı olmak istiyorsak, sezon öncesinde iyi bir hazırlanma programı uygulamak zorundayız. Oyuncuların idman performanslarından şuanda memnunum. İlerideki günlerde tempoyu arttırak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

Bu haber 2286 kez okunmuşturHaber Resimleri


Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Tecrübe Zalim Bir Öğretmendir; Önce İmtihan Eder, Sonra Öğretir!..
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku